מנעולן לרכב

מנעולן לרכב – עיקרי השירות

אחד התרחישים המרגיזים והמתסכלים ביותר שיכולים לקרות לנו כבעלי רכבים, הוא הינעלות מחוץ לרכב שלנו מבלי שקיימת אפשרות לפתוח אותו. באותם רגעים יש רק מושיע אחד שיכול להוריד מאיתנו את הלחץ – מנעולן רכב.

בשורות הקרובות נסקור בפניכם את כל המקרים בהם כדאי שתזמינו מנעולן לרכב שלכם ונכיר לכם את חברת המנעולנות שהכי כדאי לפנות אליה – "מנעולן אקספרס".

מתי תזדקקו לשירותי מנעולן לרכב?

ישנם מספר מקרים בהם כדאי שתזמינו מנעולן לרכב שלכם:

 • המנעול נשבר – אומנם כיום המגע בין המפתח למנעול מינימאלי (תודות לשלטים האלקטרוניים), אך עדיין הדבר יכול לקרות בשל ניסיון פריצה לרכב, שהסב נזק למנעול, לעיתים נזק בלתי הפיך המחייב את החלפתו. השלב המקדים להחלפה של המנעול השבור מחייב בדרך כלל את פריצת הרכב על ידי מנעולן.
 • כל המפתחות אבדו – קורה לטובים ביותר. במצב כזה המנעולן ייאלץ לבצע פריצה של רכבכם ופעולה נוספת כמו החלפת מנעול או שחזור המפתחות (ר' בהמשך)
 • המפתחות ננעלו בפנים – קורה לרוב בדגמים בהם הרכב נועל את עצמו לבד בחלוף זמן מה אם אתם לא עשיתם זאת. ואם זה קורה כששכחתם את המפתחות בסוויץ' או על יד המושב, אתם חייבים מנעולן.
 • המפתח / השלט נשבר או נשחק – נפילה על הרצפה, הירטבות מהגשם ועוד. כל אלו גורמים למפתחות ולשלטים להישחק אט אט ובשלב מסוים הם כבר לא יעמדו במשימתם ולא יאפשרו לכם לפתוח את הרכב בכלל.
 • ילד נשכח ברכב – הלכתם ברחוב וראיתם ילד אשר נשכח ברכבו? לעיתים האופציה הטובה יותר תהיה לנסות לנפץ חלון, אך בימים שאינם חמים, או אם קיים סיכון ממשי שמא הילד ייפגע משברי הזכוכית, ייתכן ומוטב להזמין שירות פריצה ממנעולן מקצועי שעובד באזור.

שירותים נוספים שמנעולן רכב מקצועי יוכל לספק לכם

אז דיברנו על פריצת רכבים, אבל זה לא השירות היחידי שבגינו תצטרכו להזמין מנעולן לרכב שלכם. אילו עוד שירותים הוא יוכל להציע לכם? הנה כמה נפוצים במיוחד:

 • שכפול מפתחות – ככל שמפתחות הרכב הפכו למתקדמים ומתוחכמים יותר, כך גם השכפול שלהם הפך למשהו הדורש מומחיות של ממש. השכפול שונה מרכב לרכב וכולל לעיתים גם שכפול של שלט אלקטרוני תואם.
 • שחזור מפתחות – הבעיה הופכת לחמורה יותר כאשר כל זוגות המפתחות אבדו לכם ואין מפתח רזרבי לשכפל על פיו. במקרה כזה יש לשחזר את המפתחות מחדש, בפעולה הדורשת מומחיות גדולה. השכפול הינו כפול – גם בפן הפיסי וגם בפן הממוחשב (צ'יפ אלקטרוני).
 • החלפת מנעול לרכב – כאשר נגנבו לכם המפתחות (או אבדו), או נוצר נזק בלתי הפיך למנעול הרכב (לעיתים בשל ניסיון פריצה אגרסיבי, במקרים אחרים משחיקה או שבר), יש צורך בהחלפה כוללת של מנעולי הרכב. לא מדובר בפעולה מסובכת מידי, אבל בהחלט כזאת שלא כדאי לנסות לבצע לבד.
 • תיקון סוויץ' – במרבית הרכבים של ימינו הפעלת הסוויץ' נעשית באופן אלקטרוני ולא מכני כמו בעבר. זה אמנם מקשה על הפורצים, אבל גם הופך את הבלאי לקשה יותר לתיקון, מה שיחייב אתכם להזמין מנעולן לרכב שלכם. התקלה עלולה להתרחש בעקבות שבר, תקלה באחד הרכיבים האלקטרוניים או לכלוך / אבק / חלודה שפלשו לאזור. התקלה תגרום לרוב למפתח לא להיכנס עד הסוף או לא להסתובב כמו שצריך. לעיתים רחוקות יותר הכול ייראה כשורה, אך האוטו לא יגיב.
 • פריצת כספת של מחשב הרכב – אם לא ידעתם, אז במגוון רחב של דגמי מכוניות, מותקנת כספת קטנה שמטרתה למנוע גישה למחשב הרכב למי שלא מורשה (גנבים, למשל). במקרים שונים (נדירים יחסית), מתרחש בלאי שמונע את אפשרות פתיחת הכספת על ידי מי שאתם כן רוצים שיקבל גישה אל מחשב הרכב (מוסכניק). במקרה הזה, מנעולן מקצועי יוכל לסייע לכם בפריצתה.

"מנעולן אקספרס" – להיות בטוחים שבחרתם נכון

כאשר מחפשים פורץ מנעולים לרכב באזור הדרום או זקוקים לשירותי תיקון והחלפה של מנעולים ברכב, "מנעולן אקספרס" היא החברה שיש לפנות אליה.

דרכנו תוכלו להזמין שירותי מנעולן באופקים, שדרות, אשדוד, באר שבע וכל ערי הדרום, ולהיות בטוחים כי תקבלו את השירות הכי מקצועי, אמין ואדיב שיש.

כל המנעולנים שלנו מחזיקים בכל ההסמכות והאישורים הנדרשים לעבודה בתחום ובאפשרותם לספק לכם שירותי מנעולנות לרכב מסביב לשעון – 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג. מחפשים שירותי מנעולן לרכב שלכם? הנה, מצאתם!

מנעולן לרכב – שאלות נפוצות ותשובות עליהן

 • האם כל מנעולן יכול להציע שירותי מנעולנות לרכב? – מעבר להתמחות הסטנדרטית במנעולי דלתות כניסה ופנים של בתים ומשרדים, כל מנעולן שעבר הסמכה מקצועית מסודרת אמור לדעת לטפל גם בבעיות שנגרמות למנעולי רכבים. המנעולנים של "מנעולן אקספרס" עברו את כל ההסמכות הנדרשות ועל כן מסוגלים לתת לכם שירות בכל ההיבטים הללו במקצועיות מרובה.
 • כמה זמן ייקח למנעולן להגיע אליי? – מרבית המנעולנים מתחייבים על זמן הגעה של כשעה- שעתיים במינימום. לדעת מנהלי "מנעולן אקספרס" מדובר בטווח זמנים ארוך מידי ועל כן מנעולני החברה מתחייבים להגיע אליכם בתוך 35 דקות בלבד מרגע הקריאה.
 • כמה יעלה לי להזמין שירותי מנעולן לרכב שלי? – מחיר פריצה לרכב מתחיל ב- 200 שקלים ויכול להגיע עד לכ- 500 שקלים. שכפול או שחזור של מפתחות לרכב ולשלט מתחיל בכ- 150 שקלים אך יכול להגיע גם ל-1000 ויותר, כתלות בסוג המפתח ושנתון הרכב. החלפת מנעול עולה החל מ- 450 שקלים ועד ל-950 שקלים, כשבתיקוני סוויץ' ופריצת כספות-מחשב, הדבר מאוד תלוי במהות הבעיה.
Rate this post
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
מנעולן לרכב
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader