תיקון דלתות

תיקון דלתות

קיימים מקרים רבים בהם נצטרך להיעזר בשרותיו של מנעולן. כמובן שהמקרה הקלאסי הוא של שכחה או אובדן מפתח אך ישנן סיבות רבות כגון מפתח שנשבר בתוך המנעול, בעיה בבריח או במערכת הנעילה של הדלת ועוד. בכל אחת מהסיטואציות הבאות מנעולן יוכל לעזור.

מקרים נוספים בהם נשתמש בשירותיו של מנעולן בדרום הם תיקון דלתות בבאר שבע, פריצת דלתות רכב וכן פריצת כספות. במידה ואתם גרים באזור הדרום והנכם מחפשים מנעולן באופקים או בבאר שבע? מהרו והזמינו את שרותיו של מנעולן אקספרס אשר יעניק לכם שירות באדיבות ובמהירות לאורך כל שעות היום והלילה.

מתי נזדקק לתיקון דלתות?

אחד משירותיו של מנעולן הוא תיקון דלתות. ישנם מקרים רבים בהם הדלת שלנו אינה מתפקדת כבדרך כלל, אנו מוצאים קושי רב בפתיחה או בנעילה שלה וזה יכול להיגרם ממספר סיבות הקשורות לרוב במערכת הנעילה של הדלת. חלק מהגורמים היוצרים בעיות בדלת שלנו הינם יציאה של הדלת מאיזון, דבר היכול להיגרם עקב טריקות חזקות ורבות.

בעיה בצילינדר, במקרים בהם הצילינדר התיישן או זקוק לשימון. בעיות במנגנון הדלת, עלול להיגרם מלכלוך, בלאי או סגירה לא נכונה של הדלת. כל אחת מהתקלות הללו יכולה להיפתר בקלות על ידי מנעולן בבאר שבע מקצועי. מנעולן אקספרס ידע לתת עבורכם את המענה המדויק עבור כל אחת מהתקלות הללו.

תיקון דלתות פנים

בנוסף למקרים הקלאסיים של תיקון דלתות הבית הראשיות שלנו ישנם מקרים נוספים בהם ישנו צורך בתיקון דלתות והוא תיקון דלתות פנים. עם השנים דלתות הבית הפנימיות שלנו עלולות לסבול מבלאי או בעיות שונות ונוספות מה שעלול להשפיע על תפקודה של הדלת. במקרים מעין אלו נאלץ או להחליף את הדלת או לתקן אותה.

חלק מהבעיות בהן ניתקל הינן סגירה לא טובה של הדלת עקב בעיה בדלת עצמה או במערכת הנעילה, ריקבון, בעיות בבריח של הדלת ועוד. בעיות מעין אלו עלולות להיגרם משימוש לא נכון בדלת, טריקה חזקה מידי ולפעמים אף ליקויי בנייה המשפיעים על מצבם של הדלתות.

מקרים מעין אלו היה נהוג בעבר לפתור על ידי נגר אך בשנים האחרונות יותר ויותר מתקיני דלתות יכולים לתת לכם פתרון גם לבעיה מעין זאת בעיקר כאשר מדובר על בעיות אשר קשורות באופן ישיר למנגנון הנעילה של הדלת.

שירותים 24/7

ישנם מספר דברים חשובים מאוד אותם צריך לקחת בחשבון כאשר שוכרים את שירותיו של מנעולן. למשל אמינות, ותק, מקצועיות ועוד. אך אחד הדברים החשובים ביותר הוא שעות העבודה שלו.

תארו לכם סיטואציה בה אתם מגיעים בשעות הלילה המאוחרות הביתה ומגלים כי שכחתם או איבדתם את המפתח, אתם זקוקים למנעולן שיגיע לעזור לכם ברגע זה ולא משנה מהי השעה. אף אחד לא ירצה לבלות את הלילה מחוץ לבית שלו. לכן במנעולן אקספרס תוכלו למצוא שירות 24 שעות ביממה, אנו נעמוד לשירותכם בכל מצב ובכל שעה של היום או הלילה.

פריצת דלתות רכב

כאשר מדובר על תיקון דלתות או פריצת דלתות אין הכוונה רק לדלתות הבית. ישנן סיטואציות בהן אנו יכולים למצוא את עצמנו תקועים מחוץ לרכב שלנו. המפתח אבד או נגנב ואין לנו כל דרך להיכנס פנימה אל הרכב. גם כאן בעל המקצוע שיוכל לפתור עבורנו את הבעיה הינו מנעולן.

במקרים מעין אלו מנעולן יספק לנו שירותי פריצה בלבד, כלומר יש ביכולתו לפתוח עבורנו את הדלת אך לא מעבר לכך ולכן מומלץ לאחר הפריצה להגיע אל המוסך על מנת לבדוק כי כל המערכות החשמליות של הרכב אכן עובדות כנדרש.

מנעולן בדרום

כמו שכבר ציינו לעיל, במקרים בהם ננעלתם מחוץ לדלת הבית, שכחתם או איבדתם את המפתח או לחלופין גיליתם שאין לכם כל גישה אל הרכב הפרטי שלכם הרימו טלפון למנעולן שיעזור לכם לפתור את הבעיה. כמובן על מנת לבחור מנעולן טוב חשוב לתת דגש על ותק, מקצועיות וכמובן אמינות.

מנעולן אקספרס יכול לספק עבורכם את כל השירותים הנדרשים בכל תחום דלתות הפנים והחוץ. חברתנו בעלת ותק של עשר שנים ומספקת שירותים לכל אזור הדרום החל מאשדוד ועד מצפה רמון.

מנעולן אקספרס הינו פורץ מנעולים בבאר שבע, כך שתקבלו שירות בכל שעות היום והלילה, בצורה הטובה והאיכותית ביותר. כך שאם אתם גרים באזור הדרום ואתם מוצאים את עצמכם תקועים מחוץ לביתכם הרימו אל מנעולן אקספרס טלפון ותקבלו שירות מיד.

מידע מקצועי נוסף
תיקון מנעולים

תיקון מנעולים

תיקון מנעולים מכל הסוגים כל אדם יודע שהדלת לבית שלו, לבית העסק שלו, למשרד שלו ועוד, היא דבר חשוב ביותר שכן, מלבד העובדה שהיא מעניקה

פורץ מנעולים

פורץ מנעולים

פורץ מנעולים – הלכה למעשה על אף שפריצת מנעולים נשמעת ללא מעט אנשים כמו תחום מפוקפק למדי, חשוב מאוד שתדעו שכיום פורץ מנעולים הוא איש