החלפת צילינדר

החלפת צילינדר בדלת – הסיבות ודרכי הביצוע

אחד מהשירותים הנדרשים ביותר בקרב מנעולנים הוא החלפת צילינדר. מדובר באלמנט שמהווה חלק מרכזי ממנגנון הנעילה של הדלת, וכאשר ישנה תקלה בו הדלת אינה מתפקדת כראוי. באילו מקרים יש להחליף את הצילינדר וכיצד מנעולן מקצועי יוכל לעזור לכם בכך? מייד תבינו.

החלפת צילינדר בדלת – מתי הדבר נדרש?

הצורך בהחלפת צילינדר בדלת עשוי לנבוע ממספר סיבות:

  • לאחר פריצת דלת – כאשר עומדים בפני דלת נעולה והמפתח לא מצליח לפתוח אותה, יש להזמין מנעולן מוסמך שיפרוץ את הדלת ובמידת הצורך יחליף את הצילינדר.
  • כשהמפתח לא נכנס עד הסוף – צילינדרים שעברו שימוש תכוף עשויים להיות שבורים או מלוכלכים מאוד מבפנים, כך שהמפתח אינו מסוגל להיכנס לכל אורכו ולשחרר את הפינים. במקרה שכזה ניתן לנסות לנקות את הצילינדר אך כשפעולה זו אינה מספיקה יש להחליפו.
  • כשהמפתח נשבר בתוך הצילינדר – שימוש אינו נכון עשוי להביא לכך שהמפתח נתקע או נשבר בתוך הצילינדר.
  • כשנגרם נזק בלתי הפיך לצילינדר – בעיקר בשל ניסיונות פריצה וונדליזם.
  • מעבר דירה – מי שנכנס לדירה שכורה, דירה יד שנייה או אפילו לדירה חדשה מקבלן, חייב לחשוב על האפשרות של החלפת צילינדר לדלת. פעולה זו תמנע מכל אדם שלו מפתח להיות בעל אפשרות גישה לתוך הדירה.

מדוע חשוב להתקשר עם איש מקצוע ולא לנסות לבצע את החלפה לבד?

ברחבי הרשת ניתן למצוא סרטונים רבים שמדריכים כיצד לבצע החלפת צילינדר באופן עצמאי, אך ההמלצה שלנו היא לא לנסות לעשות זאת מתוך ניסיון לחסוך בעלויות, שכן במקרים רבים מידי הנזק עולה על התועלת.

מרבית האנשים אינם יודעים כיצד לבחור בצילינדר שמתאים באופן מדוייק לסוג הדלת שלהם, כיצד לזהות צילינדר ממותג איכותי, כזה שלא יחשוף את הדלת לפריצה קלה. גם את פעולת ההחלפה עצמה חשוב מאוד לבצע בדייקנות, על מנת שהדלת תיסגר ותיפתח בצורה קלה ולא יגרם נזק למנגנון הנעילה כולו.

מנעולן מקצועי יגיע עם כל הציוד הדרוש, ידע לבחור את הצילינדר המתאים ביותר לדלת שלכם ולבצע את ההתקנה בצורה המקצועית ביותר.

אילו סוגי צילינדרים קיימים?

ישנם מספר סוגי צילינדרים בשוק והמנעולן שתבחרו חייב לדעת לבחור את הסוג הנכון בטרם ייגש למלאכת ההחלפה. הצילינדרים הנפוצים ביותר הם אלו בעלי הפרופיל האירופאי שאותם ניתן למצוא ברוב דלתות הכניסה.

צילינדרים אחרים הם בעלי פרופיל אובאלי שמשמש רבות במנעולים מיוחדים הקרויים "מנעולי שפרוץ", הנפוצים מאוד בדלתות אלומיניום.

מעבר לכך, ישנם צילינדרים מובנים שמגיעים כחלק בלתי נפרד מכל מנגנון הנעילה, מה שנפוץ מאוד בדלתות פנים. מנעולן מקצועי ידע להתמודד עם החלפת צילינדרים מכל הסוגים ובכל סוגי הדלתות פנים או חוץ ומכל סוגי המותגים. הוא יוכל להציע לכם שירותי החלפת צילינדר רב בריח, פלדלת, שריונית חסם ועוד.

החלפת צילינדר – אבל לא תמיד

ישנם מקרים שבהם מתגלה בסופו של דבר כי החלפת צילינדר היא לא הפעולה שצריך לבצע, אלא דווקא החלפת מנעול. מדובר במקרה יותר מורכב שכן בעוד את הצילינדר התקול ניתן לשלוף בקלות יחסית מבלי להתעסק עם כל מנגנון הנעילה, במקרה של צורך בהחלפת המנעול כל המנגנון צריך להישלף החוצה.

גם במקרה הזה מנעולן מקצועי ידע כיצד לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. מדובר באיש מקצוע שיודע איך לפרוץ מנעול ללא גרימת נזק לדלת, להתאים לכם מנעול אחר ולבצע את ההתקנה במהירות וביסודיות. הוא אף יוכל להציע לכם שירות תיקון מנעולים בו במקום אם יחשוב שהדבר אפשרי וימנע מכם הוצאות מיותרות.

המקצוענים של מנעולן אקספרס לשירותכם

החלפת צילינדר לדלת כמו גם של מנעולים מכל הסוגים, זוהי המקצועיות של חברת מנעולן אקספרס. אצלנו תמצאו שירותי מנעולנות ברמה גבוהה ביותר שניתנים על ידי מנעולנים מוסמכים שיודעים את עבודתם.

השירותים שלנו ניתנים 24 שעות ביממה בכל אזור הדרום, כולל בסופי שבוע וימי חג. אנו מתחייבים להגיע עד אליכם תוך 35 דקות מרגע הקריאה ולחזור אליכם בתוך 10 דקות במידה ואין מענה. שמרו את המספר שלנו בכיס ונשמח לעמוד לשירותכם.

החלפת צילינדר – שאלות נפוצות ותשובות עליהן

  • מדוע לא כדאי לנסות להחליף את הצילינדר של הדלת לבד? – מכיוון שידיים לא מקצועיות עלולות לפגוע במנגנון הנעילה, לשבור את הבריחים והלשונית ואף לפגוע בגוף הדלת עצמה. כל אילו יגרמו לכם להוצאות כספיות רבות יותר.
  • האם כל מנעולן מסוגל להחליף צילינדר בדלת? – כל עוד מדובר באדם שעבר קורס מנעולנות מקצועי, הוא אמור לדעת להחליף צילינדר בכל סוגי הדלתות על שלל מנגנוני הנעילה שלהן.
  • כיצד יודעים האם יש צורך להחליף את הצילינדר או את המנעול? – מנעולן מוסמך אמור לדעת לזהות מייד האם התקלה היא בצילינדר או במנעול של הדלת ולבצע את ההחלפה בהתאם או לנסות לתקן.
  • כיצד ניתן לסמוך על מקצועיותו של המנעולן שמזמינים? – דרשו לראות תעודה המעידה על סיום קורס מנעולות ואף אישור משטרתי שמאפשר לעבוד בתחום. חברת מנעולן אקספרס מקפידה להתקשר רק עם מנעולנים שכאלה.
Rate this post
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
החלפת צילינדר
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader