החלפת מנעול

החלפת מנעול – המדריך שיעשה לכם סדר

הדלת תקועה, הידית נפולה או שהמפתח של הדלת אינו מסתובב? – כל אלו הינם חלק מהסימנים שמעידים על כך שמנעול הדלת סיים את תפקידו וזקוק להחלפה דחופה.

החלפת מנעול הינה משימה שצריכה להתבצע בצורה מקצועית, קפדנית ומסודרת לאחר אבחון נכון של הבעיה, וזאת על ידי מנעולן מוסמך. כיצד הוא יבצע זאת בדיוק ומהם דגשי הבחירה בו? מייד תבינו.

החלפת מנעול – מדוע חשוב לפנות למנעולן מוסמך?

כאשר הדלת מראה סימנים של מנעול תקול, הדבר היחיד שצריך לעשות הוא לפנות אל מנעולן מקצועי ומוסמך. הסיבה לכך טמונה בעובדה שמדובר במשימה שאינה פשוטה אשר דורשת את פירוק כל מנגנון הנעילה של הדלת.

אם תנסו לבצע זאת באופן עצמאי, אתם עלולים לגרום לנזק חמור לגוף הדלת עצמה. זאת לעומת החלפת צילינדר שנחשבת לפעולה קצת יותר פשוטה, למרות שגם אותה רצוי לבצע באמצעות מנעולן מקצועי שיודע מה הוא עושה.

מהם ההבדלים בין החלפת מנעול לצילינדר? ובכן, החלפה של מנעול דורשת התעסקות עם מנגנון הנעילה כולו, שמורכב בתוך הדלת עצמה, לרבות הלשונית, הבריחים וגלגלי השיניים שמניעים את הבריחים.

קשה מאוד לבצע את המשימה באופן עצמאי שכן מנגנון הנעילה חבוי בתוך גוף הדלת ולא ניתן להגיע אליו ללא האמצעים המתאימים. הצילינדר גם כן מהווה חלק ממנגנון הנעילה של הדלת אך הוא ממוקם בצורה יותר נוחה להגעה והוא גם אינו דורש פירוק של כל המנגנון לשם החלפתו.

אילו סוגי מנעולים קיימים?

על מנת לבצע החלפת מנעול, פעמים רבות יש לפרוץ אותו לפני כן. מנעולן מקצועי הינו למעשה פורץ מנעולים מוסמך, כך שהוא יודע להתמודד עם כל סוגי המנעולים הקיימים. ישנם מספר סוגים של מנעולים, כאשר ניתן להבדיל בין אלו שמשמשים עבור דלתות כניסה ואחרים, פשוטים יותר שמשמשים עבור דלתות פנים.

בדלתות כניסה סוג המנעול הנפוץ הוא מנעול עם צילינדר אך ישנם מנעולים נוספים שניתן למצוא, כגון מנעול עליון ומנעולים חבויים (בדרך כלל מנעולי לחיצה). בדלתות פנים המנעולים מגיעים כיחידה אחת, יחד עם הידיות והלשונית.

בקטגוריה זו ניתן למצוא מנעולי לחיצה, מנעולי "מפתח אפס" ומנעולי "תפוס-פנוי" שלהם חיווי לגבי האם החדר תפוס או לא (נפוץ במקומות ציבוריים). מנעול אחר הוא המנעול המסתובב, שבסך הכל מזיז לשונית כך שתוצב מאחורי אלמנט אחר מברזל.

דוגמא לכך היא מנעול של תיבות דואר. לרשימה זו מצטרפים סוגי מנעולים נוספים כגון מנעולים מגנטיים, מנעולי צירופים, מנעולים ביומטריים ועוד.

לא משנה באיזה סוג מנעול מדובר, מנעולן מקצועי ידע לבצע את החלפתו בצורה מהירה שלא תגרום נזק לדלת עצמה. הוא יוכל להתמודד גם עם דלתות שתוכננו בצורה שמקשה על פירוק המנעול, לעזור לכם גם כאשר מדובר במנעולים ישנים מאוד שקשה להשיג עבורם חלקי חילוף, ולהציע לכם מנעולים גם עבור הדלתות החדישות ביותר ובעלות רמות האבטחה המתקדמות ביותר.

החלפת מנעול מבצעים רק עם מנעולן אקספרס

אם אתם זקוקים לשירותי החלפת מנעול, יש רק שם אחד שאתם צריכים לזכור – מנעולן אקספרס. חברתנו מציעה שירותי מנעולנות מתקדמים בכל אזור הדרום, החל מאשדוד, דרך באר שבע ועד מצפה רמון, ומתחייבת להגיע אליכם תוך 35 דקות מרגע הקריאה.

מלבד שירותי פריצת והחלפת מנעולים תוכלו לקבל מאיתנו גם שירותי החלפת צילינדר עבור כל סוגי הדלתות (החלפת צילינדר רב בריח, פלדלת, שריונית חסם ועוד), שירותי מנעולנות רכב וגם פריצת כספות.

בנוסף, אנו מעמידים למענכם שירותי מנעולן חירום שזמינים עבורכם 24 שעות ביממה, כולל סופי שבוע וימי חג. בשביל השקט הנפשי שלכם, על כל תרחיש שלא יבוא.

החלפת מנעול – שאלות נפוצות ותשובות עליהן

  • מתי צריך להחליף מנעול לדלת? – ברוב המקרים מחליפים מנעול כאשר הדלת תקועה או שאינה ננעלת. במצבים אחרים הדלת מתחילה לגלות סימני תקלה דוגמת ידית נפולה, מפתח שמקרטע בתוך המנעול ועוד. לעיתים החלפת המנעול מתבקשת גם באופן יזום, כגון כאשר עוברים דירה או משרד.
  • מה ההבדל בין החלפת מנעול לבין החלפת צילינדר? – רבים מתבלבלים בין השניים אך חשוב להבין שמדובר בשני אלמנטים שונים לגמרי. שניהם אומנם משתייכים למנגנון הנעילה אך ישנו הבדל מהותי בדרך ההחלפה של כל אחד מהם במקרה של תקלה. החלפת מנעול הינה מורכבת יותר ולכן גם תעלה הרבה יותר.
  • מה חשוב לבדוק לפני שמתקשרים עם מנעולן מסויים? – על מנת שפעולת החלפת המנעול תסתיים בהצלחה ולא יגרם שום נזק לדלת, חשוב לבדוק כי האדם שאתם מתקשרים עימו אכן מחזיק בתעודת מנעולן מוסמך. בנוסף חשוב לוודא כי הוא מחזיק באישור משטרתי לעסוק בתחום, על מנת להיות בטוחים שלא מדובר באדם שרק רוצה לקבל גישה לאמצעי הנעילה של הדלת שלכם. דרך מנעולן אקספרס אתם יכולים להיות בטוחים משתי הבחינות הללו.
  • ומה לגבי החלפת מנעול לרכבים וכספות? – כל עוד מדובר במנעולן מוסמך, הוא ידע להחליף מנעולים לא רק לדלתות הבית או המשרד שלכם אלא גם לרכבים וכספות שנמצאים ברשותכם ולמעשה גם לתיבת הדואר שלכם.
Rate this post
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
החלפת מנעול
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader