שירותי פריצה

שירותי פריצה נדרשים בדרך כלל באופן מיידי במגוון מצבי חירום שונים. לרוב מדובר על שירות שנדרש כאשר לא מצליחים לפתוח דלת כלשהי בשל העובדה שהמפתח אבד או שפשוט המפתח לא מבצע את פעולתו בצורה תקינה.

אם אתם זקוקים לשירותי פריצה של מנעול מכל סוג ומכל סיבה שהיא, חשוב מאוד שתבחרו במנעולן מקצועי, מנוסה, אמין ומורשה לצורך ביצוע העבודה המדוברת. לא כל מנעולן שמציע את עצמו כפורץ מנעולים בין היתר הוא גם מנעולן אשר אכן יודע כיצד לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ושאפשר לסמוך עליו.

שירותי פריצה – במה מדובר?

שירותי פריצה עם שירותים אשר מוצעים על ידי מנעולן במצבי חירום שונים שבהם אינכם מצליחים לפתוח את המנעול של דלת ביתכם, של בית העסק שלכם, של המשרד, של הכספת או של הרכב שלכם בשל העובדה שהמפתח שלכם נגנב או אבד, בשל העובדה שיש בעיה כלשהי במנעול שמונעת מכם לעשות זאת או בשל כל סיבה אחרת.

במקרה הזה, חשוב מאוד לבחור במנעולן מקצועי אשר עוסק בתחום פריצת מנעולים בצורה הטובה ביותר, בהתאם לכל סוג מנעול העומד על הפרק. פורץ מנעולים או מנעולן הוא איש מקצוע אשר עבר הכשרה והוסמך בתחום פריצת מנעולים מסוגים שונים כגון: מנעולי בתים, כספות, רכבים ועוד.

פורץ דלתות מקצועי מחזיק בכלי פריצה איכותיים הרלוונטים לצורך ביצוע העבודה. ללא כלי עבודה מתאימים לרוב לא תהיה אפשרות לפרוץ את המנעול שעומד על הפרק.

חשוב כמובן לבחור פורץ מנעולים בהתאם למנעול שיש לפרוץ. אם מדובר על פריצת רכב, חשוב לוודא כי פורץ המנעולים יודע כיצד לפרוץ גם מנעולים מעין אלה ולא רק מנעולי דלתות.

אם מדובר על פריצת כספות, גם במקרה הזה חשוב מאוד לוודא מראש כי איש המקצוע מציע את שירותיו גם עבור פריצת מנעולי כספות.

האם יש הבדל בין פורץ מנעולים למנעולן?

חשוב להבין כי לא כל פורץ מנעולים המציע שירותי פריצה הוא מנעולן, אך כל מנעולן הוא גם פורץ. ההבדל בין פורץ דלתות למנעולן הוא בעצם ההכשרה שעבר איש המקצוע.

בעוד שההכשרה של פורץ הדלתות ממוקדת לתחום הפריצה, הכשרתו של המנעולן היא רחבה יותר והיא כוללת תחומים שונים כגון: התקנת מנעולים, מערכות נעילה ואבטחה, שכפול מפתחות ועוד. כמו כן, גם פורץ מנעולים וגם מנעולן מורשים לעסוק בתחום פריצת מנעולים או פריצת דלתות.

האם כדאי לנסות לפרוץ דלת באופן עצמאי?

לא מעט אנשים שמוצאים את עצמם נעולים מחוץ לרכב שלכם או מחוץ לבית שלכם בשל בעיה כלשהי במנעול או מפתח שאבד להם, בטוחים כי מלאכת הפריצה היא מלאכה קלה למדי והם בטוחים שהם יכולים לחסוך את שירותי הפריצה ולפרוץ את המנעול או הדלת באופן עצמאי לאחר צפייה בסרטוני הסבר או קריאת מידע באינטרנט אודות פריצת מנעולים.

יחד עם זאת, חשוב מאוד להבין שכל אף שיש כיום מידע נגיש באינטרנט שמעניק הסברים אודות פריצת מנעולים מסוגים שונים ועוד, ניסיון לפרוץ מנעול או דלת באופן עצמאי ללא כלי עבודה מתאימים, ללא ידע מקצועי תואם וללא ניסיון בתחום, עלולים לגרום למנעול או לדלת נזק בלתי הפיך.

כך שאם רציתם לחסוך על שירותי פריצה, תמצאו את עצמכם משלמים בסופו של דבר הרבה יותר על תיקון או החלפת המנעול כולו.

מתי יש צורך בשירותיו של פורץ דלתות?

אם אתם תוהים מתי יש צורך בשירותיו של פורץ דלתות, הרי שישנם כמה מצבים שבגינם תדרשו לפנות לשירותיו של פורץ זה כגון: אם שכחתם את מפתחות הרכב שלכם בתוך הסוויץ' או בתא המטען או אם יש לכם בעיה כלשהי במערכת הנעילה של הרכב, כדאי להזמין פורץ מנעולים שמבין בתחום מנעולי רכב שיסייע לכם לפרוץ את המנעול של הרכב בצורה קלה, מהירה ונוחה ומבלי להסב נזק כלשהו למנעול.

כמו כן, אם אבדו לכם המפתחות לבית העסק שלכם, למשרד שלכם או לבית שלכם או שיש בעיה כלשהי במנעול ובגין זאת אינכם מצליחים להיכנס למקום, זה הזמן להזמין שירותי פריצה מקצועיים שמוצעים על ידי איש מקצוע שיודע כיצד להתייחס לכל מנעול בצורה הטובה ביותר ולפרוץ אותו בצורה נכונה.

במקרה שיש צורך גם בהחלפת המנעול בשל גניבת מפתח או בשל בעיות שבלתי אפשרי לתקן חשוב לבחור במנעולן אשר מוסמך לבצע את עבודת ההחלפה הנדרשת.

גם בכספות לעיתים יש תקלות. אם מדובר על תקלה כלשהי במנעול של הכספת, אובדן מפתח או קוד שנשכח, גם במקרה הזה יש לפנות לפורץ כספות שיסייע לכם לפרוץ את המנעול בצורה הטובה ביותר.

שאלות ותשובות על שירותי פריצה

  • כיצד בוחרים פורץ דלתות?

אם אתם מחפשים פורץ דלתות או מנעולן בבאר שבע, חשוב שתדעו שכיום יש לא מעט פורצי דלתות וגם מנעולנים שעובדים ללא הכשרה ועל כן, חשוב להקפיד על בחירת פורץ מוסמך ומקצועי שלא יסכן אתכם או את הרכוש שלכם, יש לוודא כי פורץ הדלתות יחזיק בידו תעודת פורץ רשמית ותקפה וכן תעודת יושר ממשטרת ישראל המעידה כי אין לו עבר פלילי.

  • האם פריצת צילינדר הורסת אותו?

כיום יש מגוון רחב של פתרונות נעילה וצילינדרים ולא כל הצילינדרים יהרסו לאחר שפורצים אותם. כמובן שהדבר תלוי במיומנות ובמקצועיות של הפורץ.

Rate this post
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
שירותי פריצה
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader