פריצת רכב

אם אתם מגיעים לרכב שלכם עם שקיות לאחר ביקור בסופר או בכל חנות אחרת, מכניסים את השקיות לתוך האוטו, סוגרים אותו ואז מגלים שהמפתח שלכם ננעל יחד עם השקיות בתוך האוטו, אין ספק שמדובר על סיטואציה לא נעימה בכלל.

הפתרון הטוב ביותר בסיטואציה שכזאת הוא כמובן לבחור מנעולן רכב מקצועי לצורך פריצת רכב. מנעולן לרכב מקצועי ומנוסה בתחום, ידע כיצד לפרוץ את הרכב בכדי להביא לכם את המפתחות שמצויות בתוכו, מבלי להסב נזק כלשהו למנעול ומבלי שתדרשו להחליף את המנעול בחדש.

מתי יש צורך בפריצת רכב?

ישנם לא מעט אנשים אשר מגלים ברגע של חוסר תשומת לב שהם נעלו את המפתח של הרכב שלהם בתוך הרכב. מדובר על סיטואציות אשר מתרחשות לא פעם ובגינן יש צורך באנשי מקצוע המציעים שירותי פריצה. על אף שפריצה נשמעת כמו פעולה מפוקפקת, הרי שבמקרה הזה, מדובר על פעולה טובה והכרחית המתבצעת על ידי מנעולן מקצועי המומחה בתחום פריצת רכב.

פריצת רכבים הוא דבר שנחוץ בסיטואציות כגון: אם המפתח לרכב שלכם אבד או נגנב ואתם תקועים מחוץ לרכב ללא מפתח רזרבי, אם ילד או בעל חיים ננעלו ברכב ואתם צריכים לפרוץ את הרכב כמה שיותר מהר על מנת להוציא אותם , אם המפתח שלכם ננעל בתוך הרכב מכל סיבה באשר היא, אז יש צורך כמובן להזמין מנעולן המתמחה בתחום פריצת רכב, שיסייע לכם.

כיצד מתבצעת פריצת רכב?

בדרך כלל פריצת רכב היא תהליך די מהיר ופשוט. את רוב הרכבים ניתן לפרוץ באמצעות שני כלים פשוטים: מוט ברזל וכרית ניפוח. בשלב הראשון מכניסים כרית ניפוח מיוחדת שמחוברת למשאבה בין הקצה העליון של הדלת הקדמית לבין גג הרכב או בין שתי הדלתות.

לאחר שהכרית ממוקמת בצורה הטובה ביותר, מנפחים אותה בצורה עדינה באמצעות הכנסת אוויר, עד שנוצר רווח. דרך הרווח שנוצר משחילים בזהירות את מוט הברזל המיוחד שהוא מוארך ונקרא מוט משיכה ובאמצעותו פותחים את כפתור הנעילה של הדלת.

אם השיטה המדוברת לא עובדת בשל העובדה שברכב יש נעילה כפולה, במקרה הזה יש צורך לפרוץ את הרכבים הללו דרך המנעול.

כמה תעלה לכם פריצת רכב?

כאמור, מכיוון שברוב המקרים תהליך פריצת רכב הוא תהליך די קצר ואפילו קל לאיש מקצוע שמבין בתחום, הרי שהמחיר לא יהיה יקר מדי. לרוב מדובר על עבודה שיכולה להתבצע בין כמה דקות ועד חצי שעה, זאת כמובן אם מדובר על מנעולן מקצועי שיודע כיצד לבצע פריצת רכבים בצורה מקצועית ולא חובבן בתחום או חאפר.

כמובן שהמחיר של פריצת רכבים ישתנה בהתאם לשיטת הפריצה הנדרשת, כאשר יש צורך בשיטת פריצה מורכבת יותר מהשיטה המסורתית הרי שהעלות תהיה גבוהה יותר. כמו כן, אם הרכב שלכם ננעל במקום מרכזי שהגישה אליו פשוטה יותר הפריצה תעלה לכם פחות מרכב שנתקע במקום פחות נגיש.

גם אם הרכב שלכם ננעל בשעת לילה מאוחרת, בשבת או בחג, כנראה תדרשו לשלם מחיר גבוה יותר על הפריצה שכן, מדובר על ימים ושעות לא שגרתיים.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מנעולן רכב?

אם אתם מחפשים מנעולן בבאר שבע לצורך פריצת הרכב שלכם, חשוב מאוד שתדעו שגם אם אתם זקוקים למנעולן שכזה בשעת לילה מאוחרת או בכל שעה לא שגרתית אחרת ואתם מבולבלים וחסרי אונים, עדיין חשוב מאוד שלא תבחרו באקראי את מנעולן הרכב.

יש לוודא טרם מזמינים את המנעולן כי מדובר על איש מקצוע אמין, מקצועי, מוסמך לביצוע הפעולה המדוברת, אשר יש לו אישור ממשטרת ישראל לבצע את הפעולה והוא ידוע כמנעולן שיודע כיצד לבצע את הפעולה בצורה מהירה ויעילה.

לא כדאי לבחור חאפר רק בגלל שאתם לחוצים ואין לכם מספיק זמן או כוח לבדוק במי מדובר.

כמו כן, לא מעט אנשים חושבים כי פריצת רכב היא פעולה די קלה למעשה, בטוחים שהם יכולים לבצע את הפעולה המדוברת באופן עצמאי. חשוב מאוד להבין כי לא קל לפרוץ רכב באופן עצמאי אם אין לכם את הכלים הנדרשים לצורך התהליך ואת הידע המקצועי.

בכדי שלא תסבו נזק לרכב שלכם, חשוב שלא תנסו לפרוץ אותו לבד ותזמינו באופן מידי פורץ רכבים מיומן ומקצועי בתחום.

שאלות ותשובות על פריצת רכב

  • האם כדאי לבחור מנעולן רכב פחות מוכר רק בשל מחיר זול יותר שהוא דורש תמורת השירות שלו?

בהחלט לא. מנעולן רכב שלא קיבלתם עליו המלצות ואין עליו שום מידע יכול להיות חאפר. חאפרים טוענים שהם יודעים כיצד לבצע פריצת רכב, אך לרוב הם ישתמשו בשיטות ודרכים לא באמת יעילות או לחילופין, שיטות שיכולות להסב נזק לרכב שלכם. בכדי להימנע ממצב שבו פעולה שאמורה להיות פשוטה אם היא מתבצעת על ידי מנעולן מקצועי, מסיבה לכם נזק לרכב כי היא התבצעה על ידי חאפר, חשוב מאוד שתבררו מראש מיהו המנעולן והאם הוא מספיק מקצועי ומנוסה בתחום.

  • האם פריצת מנעול רכב עלולה לפגוע במנעול הרכב?

לרוב הפריצה השגרתית והרגילה לא אמורה לפגוע במנעול של הרכב או ברכב עצמו באופן כלשהו, גם השיטה היותר מורכבת לרוב לא תפגע במנעול, אך כמובן שהתנאי לכך הוא שהעבודה תתבצע על ידי מנעולן מקצועי.

Rate this post
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
פריצת רכב
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader