פריצת רכבים

פריצת רכבים – רק באמצעות מנעולן!

ישנם מצבים רבים שעלולים לגרום לנו לצורך לפרוץ את הרכב שלנו. הרכב ננעל כשהמפתחות בפנים, המפתחות הלכו לאיבוד ואין מפתח ספייר ועוד. לא משנה באיזה תרחיש מדובר, פריצת רכבים היא דבר שצריך להתבצע באמצעות הידיים המקצועיות ביותר ולא באופן עצמאי שעלול לגרום לנזקים. ובמילים אחרות – רק על ידי מנעולן מקצועי.

מתי נזדקק לשירותי פריצה לרכב שלנו?

הצורך לפרוץ את הרכב שלנו יכול לעלות במספר תרחישים:

 • הרכב ננעל עם המפתחות בפנים.
 • מפתח הרכב הלך לאיבוד ואין מפתח רזרבי.
 • המפתח נשבר בתוך המנעול.
 • היה ניסיון פריצה שהסתיים בהרס המנעול של הרכב ללא אפשרות לפתוח אותו.
 • המפתח עצמו נפגם וגם השלט של הרכב הפסיק להגיב.
 • ועוד.

מדוע חשוב לפנות למנעולן כאשר רוצים לפרוץ את הרכב?

כאשר אחד מהמקרים שלעיל מתרחש, חשוב שלא להיכנס ללחץ ולא לנסות לבצע פעולות פריצה באופן עצמאי שרק יגרמו ליותר נזק מתועלת. אין שום צורך לשבור את החלון של הרכב או לנסות לפרוץ את הדלת עם סיכה או מוט מתכת, וגם לא מומלץ להשתמש בערכות פריצת מנעולים שנמכרות ברשתות "עשה זאת בעצמך".

שכן בסופו של דבר העלות שלהן מסתכמת באותה עלות שתשלמו למנעולן, שלפחות ידע מה הוא עושה, ללא גרימת נזק נוסף. כל עוד מדובר במנעולן שאכן עבר הסמכה ומחזיק בתעודה המתאימה, הרי שהוא למעשה סוג של פורץ מנעולים מדופלם, כזה שמסוגל להתמודד עם כל סוגי המנעולים ודגמי הרכב.

פריצת רכבים – כיצד המנעולן מבצע זאת?

ישנן שתי שיטות שבהן המנעולן יכול לפרוץ רכבים, כאשר הבחירה בין שיטה זו או אחרת מתבצעת בהתאם לרמת האבטחה בדלתות של הרכב:

 • פריצת רכב נעול באמצעות כרית ניפוח ומוט – בשיטה זו המנעולן מציב בין הדלת הקדמית לגג הרכב (או בין שתי הדלתות) מעין כרית ניפוח קשיחה. הכרית מחוברת למשאבה חזקה שמופעלת על מנת ליצור לחץ חזק לשחרור חלקי של הדלת, עד שנוצר רווח קל. ברווח זה מחדירים מוט ברזל וזאת על מנת להגיע אל מתג שחרור הנעילה שבתוך הרכב (או להרמת המפתחות שננעלו בתוך הרכב). מדובר בשיטה יעילה ביותר וכל עוד היא מתבצעת על ידי ידיים מיומנות היא אינה אמורה לגרום לנזק כלשהו לדלתות ולאמצעי הנעילה של הרכב.
 • שיטת ה- "דיגדוג" – דרך הפעולה שתוארה לעיל מתאימה לרוב סוגי הרכבים אך לא לכולם. ישנם רכבים חדשים, בעיקר מתוצרת גרמנית אך גם אחרים, שבהם הדלתות מאובטחות באמצעות מה שקרוי "נעילת וואקום". במקרה שכזה לא ניתן לבצע את הפריצה באמצעות כרית ניפוח ויש לפעול על המנעול עצמו באמצעות שיטת ה- "דיגדוג". בשיטה זו המנעולן משתמש במפתח מיוחד שכולל פינים שניתנים להתאמה וכיוונון אל מול התואמים להם בתוך הצילינדר. פריצת רכבים בשיטה זו דורשת מיומנות גבוהה, אך בסוף התהליך הדלת אמורה להיפתח ללא בעיה.

במידה ובכל זאת נגרם נזק למנעולי הרכב בעקבות ניסיון הפריצה, מנעולן רכב ידע כיצד להחליפם ולהתאים להם מפתחות כמובן. מלבד שירותי פריצה הוא יוכל להציע גם שירותי שחזור מפתחות, שכפול מפתחות, ביטול קודן, תיקון או החלפת סוויץ' וטיפול במערכת האזעקה, אם קיימת.

כמה עולה שירות פריצת רכבים?

כשזקוקים לשירות פריצת רכב מחיר העסקה תלוי בסוג המנעול שצריך לפרוץ ומורכבות הביצוע. להלן מחירון לדוגמא:

 • פריצת מנעול של רכב ישן (עם רמת אבטחה נמוכה) – החל מ- 180 שקלים.
 • פריצת מנעול רכב משנתון 2000 ומעלה – החל מ- 220 שקלים.
 • פריצת מנעול של רכב עם נעילת וואקום – החל מ- 300 שקלים.

במידה ויש צורך בשכפול מפתחות – החל מ- 400 ועד ל- 2,400 שקלים, בהתאם לסוג המפתחות.

עבור שחזור מפתחות רכב – החל מ- 300 ועד ל- 3,000 שקלים, בהתאם לסוג הרכב

הכירו את מנעולן אקספרס

זקוקים לשירותיו של פורץ רכבים באשדוד, באר שבע או בכל עיר אחרת באזור הדרום? בחברת מנעולן אקספרס תוכלו להזמין שירותי פריצת רכבים בידי מנעולנים מוסמכים שבקיאים בכל סוגי המנעולים והרכבים הקיימים כיום.

אנו מתחייבים להגיע עד אליכם תוך 35 דקות מרגע הקריאה, ומעניקים את השירות 24 שעות ביממה, כולל סופי שבוע וימי חג. מוזמנים לשמור את המספר שלנו ולהתקשר בעת הצורך.

פריצת רכבים – שאלות נפוצות ותשובות עליהן

 • מי מוסמך לפרוץ רכבים? – כל מנעולן שעבר הסמכה ומחזיק בתעודה המתאימה ובאישור משטרתי, יכול לפרוץ את הרכב שלכם ללא בעיה.
 • האם לא ניתן לפרוץ את הרכב באופן עצמאי? – ישנן ערכות פריצה שניתן לרכוש, אך יש לקחת בחשבון כי עבודה שאינה מקצועית עלולה לגרום נזק לדלת ולמנעול של הרכב שלכם.
 • המפתחות ננעלו לי בתוך הרכב באמצע הלילה, מה ניתן לעשות? – כל עוד תתקשרו עם מנעולן אקספרס, תוכלו להזמין שירות פריצת רכבים 24 שעות ביממה ולהיות רגועים כי מנעולן מוסמך יגיע עד אליכם תוך 35 דקות מרגע הקריאה.
5/5 - (15 votes)
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
פריצת רכבים
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader