פריצת כספות

פריצת כספות – עוד שירות מועיל בתחום המנעולנות

אנשים רבים חושבים כי מנעולן מציע רק שירותי פריצה של דלתות ורכבים. אך למעשה גם פריצת כספות מכל הסוגים מהווה התמחות שלו. באילו מקרים הוא יוכל לעזור לכם לפרוץ את הכספת שלכם? וכיצד הוא מבצע זאת בדיוק? להלן התשובות.

מדוע חשוב לפנות למנעולן על מנת לפרוץ כספת?

כספת הינה אלמנט מאוד מאובטח, מה שמתבטא לא רק בחוזק ומסיביות עצומים אלא גם במנגנוני נעילה מתקדמים ביותר. מכך ניתן להבין כי כאשר משהו אינו כשורה בכספת שלכם וישנה תקלה שלא מאפשרת את פתיחתה, בלתי אפשרי לפרוץ אותה באופן עצמאי, ובוודאי שבלי לגרום לה לנזק.

פריצת כספות הינה משימה שחייבת להתבצע בידיים מקצועיות, ובמילים אחרות – על ידי מנעולן מוסמך. אדם זה עבר הסמכה מקצועית אשר במהלכה למד כיצד לבצע פריצת כספת מכל סוג במהירות וללא גרימת נזק.

באילו מקרים רצוי כי תזמינו שירות פריצת כספות מקצועי?

ישנם מספר תרחישים שאמורים לגרום לכם להזמין שירות פריצת כספות על ידי מנעולן מקצועי:

 • הקוד של הכספת נשכח – הדבר נפוץ בכספות דיגיטליות שאינן בשימוש תכוף.
 • הכספת תקולה – הקוד אינו פותח את הכספת, הדלת של הכספת תקועה ואינה מגיבה, המפתח של הכספת מסתובב במקום או תקוע.
 • המפתח נשבר בתוך המנעול – מה שלא מאפשר לפתוח את הכספת. במקרים אחרים המפתח נשבר לאחר הפתיחה ולכן לא ניתן לנעול אותה.
 • אובדן מפתחות – פריצת מנעול כספת היא דבר נדרש גם כאשר אובד המפתח המקורי ואין מפתח רזרבי בנמצא.
 • גישה לכספת שלא אתם רכשתם – למשל, כאשר מקבלים במתנה או בירושה כספת נעולה ללא אמצעי הפתיחה שלה (קוד סודי, מפתח).

הצורך לפרוץ את הכספת עשוי להיות במקרים רבים בהול ודחוף, אך בכל מקרה אסור בשום אופן לבצע טעות ולנסות לפרוץ אותה באופן עצמאי. אתם עלולים להרוס אותה שלא לצורך. יש להזמין מנעולן ולא להסתבך.

כיצד המנעולן מבצע את משימת הפריצה?

פתיחת כספת בידי מנעולן אינה חייבת להתבצע תוך ניסור והרס מוחלט שלה. כיום ישנן שיטות אלגנטיות בהרבה שמאפשרות לבצע פריצת כספות תוך שימור היכולת להמשיך להשתמש בהן לאחר מכן.

במקרה של כספת דיגיטלית, קיימות שתי אפשרויות פריצה עיקריות שהמנעולן יכול להשתמש בהן – האחת הינה חיבור הכספת למחשב דרך לוח המקשים והשנייה היא ביצוע קידוח זעיר עד להגעה למתג איפוס הסיסמה שנמצא בתוך הלוח.

במקרה שמדובר בפריצה של כספת בעלת מנעול, המנעולן יכול לבחור באפשרויות הבאות:

 • קדיחת המנעול – יש לבצע קדיחה פנימה של המנעול ועל ידי כך לשחרר את הנעילה. כמובן שלאחר פעולה זו יש להתקין מנעול חדש, מה שמאריך ומייקר את עבודת המנעולן.
 • קידוח בדופן הכספת – בשיטה זו המנעולן קודח חור בקוטר מאוד קטן מעל המנעול ולמעשה מבצע פתיחה של המנגנון באמצעות כלי מיוחד שמוחדר דרך הקידוח. לאחר הקידוח המנעולן משתמש בחומר פלסטי מיוחד לאיטום מחדש של חור הקידוח.

חלק מהכספות, בעיקר אלו הפשוטות, ניתנות לפריצה גם באמצעות הפעלת כוח מתונה או "טריקים" שונים כגון הקלדת קוד טכנאי או שימוש במפתחות פינים מיוחדים ("שיטת הדיגדוג").

ישנן גם כספות שננעלות על ידי מספר מנגנונים, לרבות מנגנון הצירופים הידוע. פריצה של מנגנון שכזה מחייבת מכשור מתאים שמאפשר "שמיעה" של הקליקים הפנימיים וזיהוי הסדר הלוגי של הצירופים.

כמה עולה שירות פריצת כספות?

מחיר הפריצה תלוי בסוג הכספת והמנעול ובמורכבות הפריצה שלהם. להלן טווחי מחירים ממוצעים:

 • פריצה של כספת קטנה וקלת משקל – החל מ- 200 שקלים.
 • פריצה של כספת בינונית – החל מ- 250 שקלים.
 • פריצה של כספת גדולה וכבדה – החל מ- 500 שקלים ועד אלפי שקלים.

המחיר עשוי להתייקר במידה ומדובר בכספת נדירה או איכותית מאוד, או כזאת שמאוד קשה להגיע אליה (מותקנת בתוך הקיר), מה שמאריך את משך העבודה עליה. דרך חברת מנעולן אקספרס תוכלו להזמין שירות פריצת כספות שניתן על ידי מנעולנים מוסמכים, במחירים הוגנים בהחלט.

הזמנת שירות כספות דרך חברתנו תאפשר לכם מלבד שירותי פריצה לקבל גם שירות תיקון כספות והחלפת מנעולים בהתאם לצורך. השירות ניתן בכל אזור הדרום תוך התחייבות להגיע תוך 35 דקות מרגע הקריאה. נסו אותנו ולא תתאכזבו.

פריצת כספות – שאלות נפוצות ותשובות עליהן

 • האם כל מנעולן מסוגל לפרוץ כספת? – כל עוד מדובר במנעולן מורשה אשר עבר קורס מנעולות מסודר, הוא אמור לדעת כיצד לפרוץ כל סוג של כספת.
 • מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מנעולן לפרוץ כספת? – וודאו ראשית כל כי אכן יש ברשותו תעודה מנעולן מקצועי, ולאחר מכן את קיומו של אישור משטרתי שמאפשר לו לעבוד בתחום.
 • מה טווח המחירים עבור פריצת כספת? – המחיר מתחיל ב- 200 שקלים ובדר"כ אינו עולה מעל 400 שקלים עבור כספיות סטנדרטיות. עבור כספות כבדות וגדולות ובעלות רמת אבטחה מתקדמת במיוחד, המחיר עשוי להיות גבוה יותר.
5/5 - (10 votes)
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
פריצת כספות
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader