מתקין דלתות

מתקין דלתות – גם במישור הזה מנעולן יכול לעזור

מרבית האנשים חושבים שמנעולן מתעסק רק בכל הקשור לשירותי פריצה של דלתות שהמנעול בהן נהרס. ובכן, יש לנו חדשות בשבילכם – גם בכל הקשור להתקנה של דלתות, מנעולן יכול לעזור.

איש מקצוע זה הינו מתקין דלתות מוסמך וחשוב מאוד שתפנו אליו ולא תנסו לבצע את ההתקנה לבד. להלן מגוון סוגי הדלתות שמנעולן מקצועי יהיה מסוגל להתקין.

דלתות כניסה

במידה ומזמינים דלת כניסה חדשה דרך חברה מוכרת, הרי שיישלח אליכם מתקין מטעמה, מה שבדרך כלל מחוייב המציאות על מנת שתעודת האחריות תהיה בתוקף. במידה ומזמינים את דלת הכניסה מנגר עצמאי, כדאי לכם מאוד להזמין מתקין דלתות מקצועי ולא לנסות לבצע את ההתקנה לבד או לסמוך על מומחיותו של הנגר, איכותי ככל שיהיה.

אותו מתקין מקצועי הינו כאמור המנעולן, אשר יודע לבצע את כל ההתאמות הנדרשות על מנת שהדלת החדשה שלכם תתפקד כהלכה. הוא ידע גם לתקן אותה בעת הצורך, בין אם באמצעות החלפת הצילינדר של הדלת ובין אם באמצעות החלפת המנעול ומנגנון הנעילה כולו.

שירותים נוספים שניתן לבקש מהמנעולן בכל הקשור לדלתות כניסה כוללים:

  • התקנת עינית רגילה (אופטית) או אלקטרונית בדלת הכניסה – כדי שיהיה לכם נוח לבדוק מי נמצא מהעבר השני של הדלת.
  • התקנת מחזיר דלת – לצרכי אבטחה (הדלת לעולם לא תישאר פתוחה) ושמירה על הדלת מפני טריקה.
  • התקנת מנעול עליון – לצרכי הגדלת יכולות האבטחה של הדלת.
  • התקנת מנעול ביומטרי – מייתר את הצורך בשימוש במפתח. הכניסה והנעילה מתבצעים באמצעות טביעת אצבע בלבד תוך יכולת ניהול הרשאות דרך אפליקציה.

דלתות פנים

גם בכל הקשור להתקנת דלתות פנים, פנייה למנעולן היא דבר מומלץ. לא משנה באיזו דלת פנים תבחרו, מתקין דלתות ידע כיצד להתאים אותה כך שתתאים במדויק מבחינת מידות ותאפשר התקנה נוחה. מתקין דלתות פנים מקצועי ידע כיצד להתאים את המשקופים, לכוון את הצירים ואף להתקין לכם מנעול במידת הצורך.

גם האפשרות של החלפת מנעולים בשלב מאוחר יותר, תתאפשר אם תרצו בכך. מתקיני דלתות פנים ידעו כיצד להתקין גם דלתות הזזה, דלתות "קו אפס" שנסגרות באותו הקו של הקיר (עם משקוף יצוק מבטון או מאלומיניום) ועוד. הם גם ידעו לתקן אותן במידת הצורך ואף לשדרג אותן באמצעים שונים.

החלפה של דלתות פנים

לעיתים כל מה שנדרש הוא החלפה של דלתות הפנים הקיימות, כך שהמשקופים עצמם כבר קיימים ורק צריך להתאימם לדלתות החדשות. גם במקרה הזה כדאי להזמין מתקין דלתות מקצועי.

החלפת דלתות פנים דרך מנעולן תקל עליכם את כל התהליך. הוא יוכל לעזור לכם לבחור את סוג הדלת במסגרת התקציב, לקחת בחשבון שיקולי עלות ותפקוד (בידוד, בטיחות וכו') ולאחר מכן הוא כבר יעשה את כל ההתאמות כך שתוכלו לחסוך המון כסף במניעת החלפת משקופים.

איש מקצוע איכותי אף יוכל להשתמש בפרזולים של הדלתות הקיימות וידע כיצד להעביר אותן לאלו החדשות. במידה ומנגנוני הנעילה תקינים, מדוע שלא תוכלו להשתמש בהם שוב? הדבר יחסוך לכם כסף רב.

מנעולן אקספרס עומדים לשירותכם

גרים באזור הדרום ומעוניינים להתקין דלת חדשה בביתכם? חברת מנעולן אקספרס תשלח אליכם מתקין דלתות מקצועי שיבצע את העבודה במהירות ולשביעות רצונכם המלאה.

בין אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן בבאר שבע, אשדוד, אופקים או כל עיר אחרת באזור הדרום, אנו נדאג לשלוח אליכם את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר.

מלבד התקנה והחלפה של דלתות כניסה ופנים, תוכלו לקבל מאיתנו גם שירותי ייעוץ באשר לסוג הדלת שהכי תתאים לכם, בנוסף לשירותי מנעולנות מהירים בעת הצורך, דוגמת פריצת דלתות, התקנת מנעולים, החלפת צילינדרים ועוד.

השירותים שלנו ניתנים 24 שעות ביממה, כולל סופי שבוע וימי חג, תוך התחייבות להגיע אליכם תוך 35 דקות במקרים דחופים. אינספור לקוחות מרוצים כבר נעזרו בשירותנו, ונשמח להעניק גם לכם שירות נהדר.

מתקין דלתות – שאלות נפוצות ותשובות עליהן

  • מדוע כדאי להזמין מנעולן להתקנת דלתות? – התקנה של דלתות מחייבת מדידות מדויקות של רוחב וגובה הדלת, התאמה של מיקום מנגנוני הנעילה (הלשונית) אל מול המשקוף, החלפה והתקנה של משקופים ועוד. רק מנעולן מוסמך ידע כיצד לבצע את כל הפעולות הללו על הצד הטוב ביותר כך שהדלת תיכנס במדוייק למקומה, תאפשר פתיחה וסגירה נוחים ואף תהיה מאובטחת כראוי.
  • האם ניתן להזמין מתקין דלתות גם עבור דלתות פנים? – בהחלט. מנעולן מוסמך ומקצועי ידע להתקין את כל סוגי הדלתות, כניסה או פנים, מכל הסוגים ומכל המותגים. הוא אף יוכל לעזור לכם בתהליך הבחירה שלהן.
  • אילו עוד שירותים מציע מנעולן בהתקנת דלת? – אם כבר מתקינים דלת חדשה, ניתן להסתייע במנעולן גם לצרכי התקנת עינית אלקטרונית, מחזירי דלתות, וכמובן שידרוג רמת האבטחה של הדלת באמצעות מנעולים מסוגים שונים (התקנת מנעול עליון, מנעול ביומטרי ועוד).
4.7/5 - (28 votes)
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
מתקין דלתות
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader