מנעול כספת

תוכן עניינים
מנעול כספת

התקנת מנעול כספת עליון לדלת הדירה שלכם בתל אביב

היה ורכשתם לכם דירה חדשה בתל אביב והסביבה או שאתם עדיין גרים בדירה שלכם ועלה וחשבתם שהגיע הזמן לאבטח אותה עם מנעול עליון לדלת הכניסה לדירה שלכם, מנעול כספת עליון לדלת הבית שלכם מומלץ מאד על מנת שתוכלו להרגיש תחושת ביטחון מלאה בדירה שלכם והוא נחשב כגורם הרתעה חשוב מפני פריצות וגניבות בעיר הגדולה.

אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ בחינם ממנעולן מאייל שירותי פריצה ומנעולנות באזור המרכז ובתל אביב והסביבה.

מנעולן כספת עליון (ג'ואל)

בשנים האחרונות חלה עליה בכמות הפריצות לדירות ובתים בישראל ובתל אביב וסביבתה בפרט, ומנעול כספת עליון יכול להעניק לכם הגנה כפולה כך שלא יגנבו מדירתכם רכוש פרטי או דבר יקר ערך השייך לכם.

מנעול עליון מותקן בתוך דלת הכניסה לבית שלכם והוא מעניק לדיירי הבית ביטחון מלא מפני שהוא קשה ומסובך מאד לפריצה.

חשוב לדעת שהתקנת מנעול עליון לכספת אפשרי רק על כל דלת פלדה של המותגים כמו: דלת פלדלת, דלתות של רב בריח, שריונית חסם ומותגים מוכרים טובים נוספים.

בנוסף, תהליך ההתקנה של מנעול כספת בדירה בתל אביב על ידי מנעולן מוסמך הוא בין שעה עד שעתיים, במהלכו המנעולן קודח ומחדיר לגוף הדלת הביתית את המנעול.

היתרונות של מנעול כספת לדלת פלדה בגוש דן ותל אביב 

מנעול כספת עליון מעניק לבעלי הבית הרגשת ביטחון וגם אבטחה מתקדמת ויש לו יתרונות רבים.

מעניק ביטחון והרתעה מפני פריצות – מנעול עליון יש יכולת הרתעה של גנבים שרוצים לפרוץ את הדלת של הבית שלכם, הגנבים מודעים לאיכות המנעול ומעדיפים לבחור דלת אחרת לפריצה מפני שמנגנון הנעילה של מנעול כספת הוא מורכב יותר וקשה הרבה יותר לפריצה על ידי הגנבים. מנעולן בתל אביב מוסמך ומורשה יודע כיצד להתאים לכם לדלת מנעול כספת תקני וטוב למיגון הדלת.

מנגנון נעילה איכותי – מנעול כספת עליון הוא מנגנון נעילה נוסף בעל 3 בריחים אשר נכנסים לתוך חורי משקוף הדלת. חלילה במקרה של פריצה, הפורץ נדרש לפרוץ שני מנגנונים שונים אשר הופכים את המשימה לקשה הרבה יותר ומורכבת.

עלות מנעול כספת מול תועלת – מנעול עליון מעניק לנו רמת אבטחה מעולה ביחס לעלות ההתקנה שלו אשר עומדת על כמה מאות שקלים בקרב מנעולנים מורשים בתל אביב וסביבתה אשר פועלים באישור משטרת ישראל.

לסיכום:

לפני שבוחרים מנעול עליון, בחנו את הצרכים שלכם ושקלו אם חששות אבטחת הדירה שלכם נועדו כשאתה נמצאים בבית או כשאתם מחוץ לבית שלכם.

אם אתם רוצים להרגיש בטוח יותר בזמן שאתה שוהים בדירה שלכם, הוספת מנעול נוסף לדלת הדירה שלך יעשה את העבודה מנעול עליון מסוגים שונים. אם אתם מודאגים מאנשים שמשתמשים במקשים ישנים כדי להיכנס בזמן שאתה מחוץ לבית, ייתכן שהחלפת מנגנון או החלפת מנעול מלאה תהיה הפתרון המושלם שלכם.

מידע מקצועי נוסף

שירותי פריצה

שירותי פריצה נדרשים בדרך כלל באופן מיידי במגוון מצבי חירום שונים. לרוב מדובר על שירות שנדרש כאשר לא מצליחים לפתוח דלת כלשהי בשל העובדה שהמפתח

שחזור מפתחות לרכב

אם אתם לא מוצאים את המפתחות של הרכב שלכם, אין ספק שמדובר על סיטואציה מלחיצה מאוד שאתם בוודאי תוהים מה עליכם לעשות במצב שכזה. לא