מנעולן 24

מנעולן 24 – כי לעולם אין לדעת מתי תזדקקו לו

האם ישנו זמן טוב לגלות שאיבדתם את המפתחות של הרכב ואין לכם מפתח רזרבי?האם התזמון יכול בכלל להתאים למקרה בו הדלת נטרקה והילד אינו יכול לצאת מהחדר? בוודאי שלא, ובדיוק בגלל זה אתם תמיד צריכים שיהיו לכם את פרטי הקשר של מנעולן חירום בכיס או בזיכרון הפלאפון.

איש מקצוע זה נותן שירות 24 שעות ביממה והוא יגיע אליכם במהירות גם בשעות לא שגרתיות בלילות, בסופי שבוע ובימי חג.

כיצד תדעו לזהות שירותי מנעולן 24 שעות אמינים ומקצועיים? באלו מקרים נוספים כדאי לכם להזמין את השירות? ומה צריך לקחת בחשבון? להלן התשובות.

מנעולן 24 – שירותי מנעולנות בכל שעה שתרצו

ענף המנעולנות התקדם רבות בשנים האחרונות, דבר שמתבטא לא רק בשיטות הפריצה המתקדמות יותר ובמגוון השירותים שהתרחב (התקנת דלתות, החלפת צילינדרים, התקנת עיניות הצצה אלקטרוניות ומחזירי דלתות, יכולת לתת מענה גם לכספות ועוד) אלא גם בהבנה כי לעולם אין לדעת מתי אדם יזדקק לשירותי מנעולנות, וזה יכול לקרות ברגעים הכי לא צפויים ומתאימים שיש.

בהתאם לזאת, ישנן חברות מנעולנות ומנעולנים עצמאיים שמציעים שירותי מנעולן 24 – מה שאומר שניתן להזמין איש מקצוע בכל שעות היממה ולקבל שירות מהיר תוך פחות משעה, כולל לילות, סופי שבוע וימי חג.

המנעולנים האיכותיים ביותר אף מבטיחים להגיע אליכם תוך כ- 35 דקות מרגע הקריאה.

באילו מקרים כדאי להזמין את שירותי החירום?

כמובן שאין טעם ליצור קשר עם מנעולן חירום לפנות בוקר, כאשר מעוניינים לתאם ביקור להתקנת עינית אלקטרונית או מחזיר דלת, אך כאשר הדבר דחוף ובהול, טוב לדעת שיש עם מי לדבר ולקבל הנחיות, ולתאם הגעה מהירה במקרה הצורך.

להלן המקרים השכיחים ביותר שבהם כדאי להתקשר עם חברה או איש מקצוע שמציעים שירותי מנעולן 24 שעות ביממה:

  • פריצת דלת כניסה או פנים של בית או משרד – הדבר עלול להידרש בשל אובדן מפתחות, מפתח שנשבר בתוך הצילינדר, דלת שנטרקה בחוזקה וננעלה או שהמנעול שלה נשבר, יציאה מכלל פעולה של הצילינדר לאחר ניסיון פריצה, ילד שננעל בתוך החדר ועוד.
  • פריצת רכב – גם בכל הקשור לשירותי מנעולן לרכב הצורך בשירות עלול להיות דחוף ובהול, למשל כאשר הרכב ננעל עם המפתחות בפנים, כשאבדו המפתחות של הרכב, כאשר הסוויץ' לא עובד באופן פתאומי ועוד.
  • מקרים נוספים – שירותי מנעולן 24 במתכונת חירום יכולים להידרש גם במקרים נוספים דוגמת צורך לפרוץ כספת שלא נפתחת בעסק לשם ביצוע הפקדה דחופה, פריצה של תיבת דואר של בית עסק שהמנעול שלה תקוע ויש בתוכה חומר חשוב ועוד.

כך תזהו שירותי מנעולן 24 שכדאי להיעזר בהם

הזמנת מנעולן מקצועי בשעות שאינן שגרתיות מתומחרת גבוה יותר מאשר הזמנה בשעות רגילות. יחד עם זאת, מנעולן הוגן תמיד ינסה ללכת לטובת לקוחותיו ואותו אתם צריכים לחפש.

הדבר יתבטא בניסיונות לאפיין את הבעיה בצורה טלפונית ולהדריך אתכם ככל שניתן, על מנת שלא תצטרכו להוציא את כספכם לשווא. רק במידה והדבר לא עזר, הוא יגיע אליכם במהירות לשם הענקת השירות.

כמובן שלפני הגעתו עליכם לוודא כי הוא אכן מחזיק בתעודת מנעולן מוסמך ומקצועי דיו על מנת לבצע את העבודה, כמו גם באישור משטרתי לעבוד בתחום.

זה נכון ששירותי מנעולן 24 ניתנים במצבי חירום בהם מרבית הלקוחות בלחץ, אבל אין שום סיבה שתיפלו על אדם שינצל זאת.

מנעולן אקספרס – איתכם בכל שעות היממה

כשמחפשים שירותי מנעולן בדרום בארץ וזקוקים להם בצורה דחופה ובהולה, יש רק מקום אחד שיעניק לכם שירות מקצועי ומהיר לאורך כל שעות היממה – מנעולן אקספרס.

בין אם תזדקקו לשירותי מנעולן בבאר שבע ובין אם באשדוד או במצפה רמון, תוכלו לקבל מאיתנו שירותי מנעולן 24 שעות ביממה על ידי צוות מנעולנים מקצועי ומיומן.

אנו מתחייבים להגיע אליכם עד 35 דקות מרגע הקריאה ומציעים את כל שירותי המנעולנות הנדרשים בזמן חירום, החל מפריצת דלתות של בתים ומשרדים ועד לפריצת רכבים, כספות ותיבות דואר.

כמובן שמלבד שירותי פריצה המנעולנים שלנו גם יודעים לתת פתרונות מיידיים ולבצע תיקון או התקנה של מנעול חדש במקרה הצורך. צרו עימנו קשר והצטרפו למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

מנעולן 24 – שאלות נפוצות ותשובות עליהן

  • מדוע כדאי להתקשר עם מנעולן אקספרס כאשר מחפשים מנעולן 24? – ברגעי לחץ רובנו לא תמיד חושבים בהיגיון ועל כן לא דואגים לבדוק לגבי אמינותו ומקצועיותו של איש המקצוע שמגיע אלינו. כאשר בוחרים להזמין מנעולן דרך מנעולן אקספרס ניתן להיות בטוחים כי מקבלים איש מקצוע שמחזיק בהסמכה המקצועית הנדרשת ואף באישור משטרת ישראל לעסוק בתחום. במילים אחרות – זוכים בראש שקט ובפתרון מקצועי של הבעיה.
  • תוך כמה זמן יגיע אליי המנעולן? – בין אם מדובר בקריאה באמצע הלילה ובין אם בסוף השבוע או בימי חג, מנעולן אקספרס מתחייבת כי ישלח אליכם מנעולן בתוך כ- 35 דקות מרגע הקריאה, בכל אזור הדרום, מאשדוד ועד מצפה רמון.
  • האם תוספת המחיר בשעות לא שגרתיות הינה גבוהה? – אנו מאמינים בתמחור הוגן ושקוף כלפי לקוחותינו. על כן אנו גובים תוספת מחיר זניחה גם בשעות לא שגרתיות, ללא אותיות קטנות וללא הפתעות. לא כל חברה שמציעה שירותי מנעולן 24 שעות ביממה דוגלת בכך.
Rate this post
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
מנעולן 24
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader