מנעולן רכב

מנעולן רכב

מנעולן רכב – כיצד הוא יוכל לעזור לכם?

כל רכב מגיע עם אמצעי נעילה ואבטחה שונים, על מנת להבטיח שרק מי שמורשה לכך יוכל להיכנס אליו ולהשתמש בו. כאשר ישנה בעיה עם אמצעי האבטחה והנעילה הללו, גם בעלי הרכב אינם יכולים להשתמש בו ולעיתים מוצאים את עצמם חסרי אונים אל מוש גוש פלדה אימתני שאותו לא ניתן להזיז.

בדיוק בשביל המקרים האלה צריך שתמיד יהיה לכם מספר של מנעולן רכב בכיס. כיצד הוא יוכל לעזור לכם? מייד תבינו.

מנעולן רכב – האיש שלכם לפריצת רכבים

יצאתם מהרכב לרגע והוא ננעל עם המפתחות בפנים? קמתם בבוקר וגיליתם שניסו לפרוץ לרכב וכעת הדלתות לא נפתחות? או שאולי איבדתם את המפתחות והשארתם משהו חשוב בתוך הרכב ואין לכם מפתח ספייר עליכם? מנעולן רכב מקצועי הינו פורץ מנעולים מוסמך, כך שהוא יוכל לפרוץ לכם את הרכב במהירות ללא שום גרימת נזק לדלת, לחלון או למנגנון הנעילה.

לרשותו של המנעולן מספר רב של אפשרויות לפרוץ את הרכב, כגון מפתחות מיוחדים שמיועדים לפריצה (קרויים גם "מפתחות פינים"), אביזרים שמאפשרים לו גישה למנעול הפנימי של הרכב דרך החלונות ועוד.

שכפול מפתחות

באופן בלתי נמנע, תמיד קיים הסיכון לאובדן של מפתח הרכב או גרימת נזק שמוציאה אותו מכלל פעולה. כל עוד קיים מפתח זהה נוסף ברשותכם ("מפתח ספייר") ניתן תמיד להזמין מנעולן אשר יבצע שיכפול של המפתח הקיים ויכין עבורכם מפתח זהה.

זהו המקרה הפשוט יותר, שמאפשר יצירת עותק של המפתח הקיים על בסיס המפתח הרזרבי. השירות מתאים הן עבור רכבים ישנים, בהם יש לשכפל אך ורק את המפתח, והן עבור רכבים חדשים יותר, שעבורם יש לשכפל מפתח, צ'יפ, קודן ואמצעי נטרול נוספים.

שחזור מפתחות רכב

אחד מהאתגרים הגדולים ביותר שעומדים בפני כל מנעולן רכב נוגע למקרה בו מפתח הרכב אבד או יצא מכלל פעולה ואין ברשותכם מפתח ספייר, מה שאומר  שלא ניתן לבצע שיכפול.

במידה ופונים אל המוסך או אל מנעולן שאינו בקיא או מקצועי דיו, ההמלצה תהיה החלפה של כל המנעולים ברכב, לרבות הסוויץ'. כתוצאה מכך תצטרכו להוציא סכומים גבוהים ביותר שלא לצורך.

לעומת זאת, מנעול מוסמך שעבר הכשרה מתאימה, ידע כיצד לשחזר מפתח חדש כך שיתאים לכל אמצעי הנעילה והאבטחה של הרכב. הוא ידע להתמודד גם עם רכבים חדשים שמגיעים עם רמות אבטחה גבוהות כך ששיכפול המפתח אינו רק פיזי, אלא גם כולל עבודה עם מחשב הרכב כך שהצ'יפ האלקטרוני החדש בתוך המפתח יזוהה על ידו.

תיקון סוויץ'

הסוויץ' הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר ברכב, שבסופו של דבר קובע האם ניתן או לא ניתן יהיה לבצע התנעה של הרכב. ברכבים ישנים הסוויץ' פועל במנגנון מכני לחלוטין, בדומה למנעול של דלתות, וברכבים חדשים הסוויץ' מכיל בנוסף גם אלמנטים אלקטרוניים מתקדמים למיניהם.

הסוויץ' של הרכב יכול לצאת מכלל פעולה בשל מספר סיבות:

  • שבר בתוך מנגנון הנעילה – בעקבות ניסיון פריצה, שימוש אגרסיבי במפתח או מפאת נזקי הזמן.
  • לכלוך – ישנם מקרים שבהם אבק או לכלוך מצטברים בתוך הסוויץ' ומונעים התאמה מלאה בין המפתח למנעול, מה שגורם לרכב שלא להתניע.
  • אלקטרוניקה – כאשר רכבים אלקטרוניים שמצויים בתוך הסוויץ' נפגמים.

הפגיעה בסוויץ' עשויה להתבטא בחוסר יכולת להכניס את המפתח עד הסוף, מפתח שאינו מסתובב או ש- "מסתובב על ריק" או סיבוב מלא של המפתח ללא תגובת התנעה. מנעולן רכב מקצועי ידע לזהות את מקור הבעיה, לתקן את הסוויץ' ולמנוע את החלפתו בסכומים גבוהים.

במקרים שבהם הסוויץ' יצא מכלל פעולה ולא ניתן לתיקון, ניתן להישען על ניסיונו של המנעולן על מנת שזה יספק עבורכם סוויץ' חלופי איכותי במחיר סביר, תוך כדי אספקה של מפתחות תואמים.

בנוסף, מנעולן רכב מספק שירותי תיקונים, התקנה והחלפה של קודנים, לצרכי אבטחת הרכב, התנעה בעת תקלה או כאשר מחויבים לכך מאת חברות הביטוח. דרך חברת מנעולן אקספרס תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות הללו במחירים נוחים ובעד 35 דקות הגעה, על ידי מנעולנים מקצועיים שעברו את כל ההסמכות הנדרשות ומחזיקים בכל האישורים הנדרשים מטעם משטרת ישראל לבצע את העבודה.

אנו מספקים שירותי מנעולן 24 שעות ביממה בכל אזור הדרום, החל מאשדוד, דרך באר שבע, ועד מצפה רמון. מוזמנים לשמור את המספר שלנו ולהשתמש בו בעת הצורך.

מנעולן רכב – שאלות נפוצות ותשובות עליהן

  • האם כל מנעולן יכול לספק שירותי מנעולנות לרכב? – כל עוד תתקשרו עם מנעולן מוסמך אשר עבר את ההסמכה הנדרשת, הוא יוכל לספק לכם שירותי פריצה לא רק לדלתות הבית אלא גם בכל הקשור לרכבים. הוא גם יחזיק באישור המשטרה לבצע את השירותים הללו.
  • נתקעתי עם הרכב באמצע הלילה כאשר המפתחות בפנים, מה עליי לעשות? – ובכן, המקצוע מחייב, ועל כן ניתן להזמין שירותי מנעולן רכב גם בשעות הלילה, כולל סופי שבוע וימי חג.
  • תוך כמה זמן יגיע אליי המנעולן? – במרבית המקרים, בין אם אתם זקוקים לשירותי מנעולן בבאר שבע ובין אם בעיר אחרת באזור הדרום, לא תצטרכו לחכות יותר מ- 35 דקות על מנת שהמנעולן יגיע עד אליכם ויחלץ אתכם.
Rate this post
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
מידע מקצועי נוסף
החלפת דלת כניסה

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

מנעולן לרכב תפעולי

אמנם לא צריך רישיון נהיגה כדי לנהוג ברכב תפעולי (קלאב קאר), אבל לפעמים יוצא לעובדים הנוהגים ברכב תפעולי להיתקל בסיטואציות שמזכירות נהיגה ברכב. חלק מהסיטואציות