מנעולן מקצועי

מנעולן מקצועי באזור הדרום – כך תזהו אותו

כמעט כל אדם יזדקק מתישהו במהלך חייו לשירותיו של מנעולן מקצועי. בין אם מפתחות הבית הלכו לאיבוד, מנעול הרכב נהרס או שאולי בכלל הקוד של הכספת ביתית נשכח, הצורך באיש מקצוע מנוסה ואמין יעלה.

גרים באזור הדרום ורוצים לדעת כיצד לזהות מנעולן שכדאי להתקשר עימו? להלן הקריטריונים שכל איש מקצוע איכותי בתחום המנעולנות אמור לעמוד בהם.

תעודת הסמכה ואישור משטרתי

תחום המנעולנות נחשב למאוד בעייתי מבחינת מספר החאפרים שניתן למצוא בו. ככה זה כשישנם סרטונים רבים ברשת שמסבירים איך לפרוץ מנעול.

אנשים רבים מנצלים זאת ומתחילים להציע את שירותיהם, מתוך תקווה שלא יתקלו במצב מסובך מידי שיגרום להם לבצע נזק. בדיוק בשל כך עליכם לבצע סינון קפדני ותמיד לבקש מהאדם שאמור להגיע אל ביתכם שיציג בפניכם תעודת הסמכה המעידה על כך שסיים קורס מנעולנות מקצועי.

בנוסף חשוב מאוד לבקש ממנו שיציג בפניכם גם אישור משטרתי המאפשר לו לעבוד בתחום. מנעולן מקצועי תמיד ישמח להציג בפניכם את שני המסמכים הללו ולא יחפש תירוצים.

הכרה של כל סוגי הדלתות והמנעולים

בימינו ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של סוגי דלתות ומנעולים, ומנעולן מקצועי אמור לדעת להתמודד עם כולם ללא בעיה מיוחדת.

בין אם מדובר בדלת כניסה ובין אם בדלת בפנים, בין אם בדלת פלדלת, רב בריח, שריונית חסם או כל מותג דלתות אחר, מנעולן מוסמך יוכל לפרוץ את המנעול שלה בקלות, כמו גם לתקן או להחליף אותו במהירות.

הוא יכיר לעומק את כל סוגי המנעולים הקיימים כיום, דוגמת מנעול הצילינדר הנפוץ מכולם, מנעול הקוד שהופך בשנים האחרונות לנפוץ יותר ויותר לא רק בכספות אלא גם בדלתות כניסה ודלתות נוספות, מנעול המגנט הפשוט יחסית אשר נפוץ בעיקר בדלתות פנים ועוד.

גם מבחינת שיטות הפריצה, רק מנעולן מקצועי יכיר את כולן וידע באיזו שיטה כדאי להשתמש בהתאם לתרחיש.

בין אם מדובר בשיטת ההקפצה אשר עושה שימוש בכלי חשמלי מיוחד שפותח את הדלת בקלות, שיטת הדגדוג שעושה שימוש במפתח פינים מיוחד, ובין אם באמצעות חולץ אפציר שפורץ את המנעול בכוח.

ישנם מקרים שבהם הבעיה היא בכלל בצילינדר של הדלת ולא במנעול עצמו, וגם במקרה הזה איש מקצוע איכותי ידע לבצע את העבודה ולחסוך לכם בעלויות.

עוד שירותים שרק מנעולן מקצועי יוכל לספק

הצורך בהזמנת שירותי מנעולן בדרום יכול לעלות לא רק כשהמנעול של דלת הכניסה לבית או למשרד "עושה בעיות", אלא גם בכל הקשור לבעיות במנעול של הרכב שלכם.

רק מנעולן מקצועי יוכל לתת לכם מענה גם במקרים שכאלה, לפרוץ לכם את הרכב מבלי לגרום נזק לדלתות ואף לשכפל או לשחזר לכם מפתח ושלט חדשים במקרה הצורך.

במקרה של פריצת רכבים, הוא ידע להשתמש בשיטת ה"כרית המתנפחת" שכוללת החדרת כרית לרווח של הדלת ושחרור של המנעול דרך החיץ שנוצר, או שיוכל להשתמש ב-"שיטת הדגדוג" שהזכרנו, אשר מתאימה לרכבים חדישים בעלי מנגנון נעילה ואקום.

במקרה של צורך בשכפול או שיחזור של מפתחות ושלטים, איש מקצוע איכותי ידע לבצע זאת ללא בעיה גם ברכבים חדשים, שבהם צריך לדעת לתכנת את מחשב הרכב מחדש.

מנעולן מקצועי יוכל לעזור לכם גם בכל הקשור למנעולים ודלתות של כספות, תיבות דואר ועוד.

"מנעולן אקספרס" – שירותי מנעולנות מקצועיים באזור הדרום

כשזקוקים לשירותי מנעולנות באזור הדרום, בין אם מדובר על מנעולן בבאר שבע, מנעולן בקרית גת, מנעולן בדימונה, מנעולן באופקים או בכל עיר אחרת באזור, חשוב לפנות אל "מנעולן אקספרס".

דרכנו תוכלו להזמין מנעולן לביתכם בכל שעה שתרצו ולהיות בטוחים שהוא בעל הידע לטפל בכל בעיה ולספק לכם כל שירות מנעולנות נדרש – פריצה, תיקון והחלפה של כל סוגי המנעולים, בדלתות של בתים, משרדים, רכבים וכספות, מכל המותגים, הדגמים והגדלים.

כל המנעולנים של "מנעולן אקספרס" מחזיקים בכל האישורים הנדרשים לשם עבודה בתחום, כך שאתם יכולים להיות בטוחים לגבי המקצועיות והאמינות שלהם. מוזמנים לשמור את המספר שלנו ואנו נדאג לשלוח אליכם מנעולן מקצועי בתוך 35 דקות מרגע הקריאה שלכם.

מנעולן מקצועי – שאלות נפוצות ותשובות עליהן

  • מהם הדברים שמעידים על מנעולן מקצועי שניתן לסמוך על שירותיו?הדבר הראשון הוא תעודת הסמכה המעידה כי סיים קורס מנעולן מורשה. רק מי שסיים קורס שכזה רשאי לעסוק בתחום והינו בעל הידע לפרוץ, לתקן ולהחליף את כל סוגי המנעולים הקיימים. בנוסף עליו להציג גם אישור משטרתי שמעיד שאין לו שום עבר פלילי כך שניתן לסמוך עליו לחלוטין. כמובן שכל אחד מהמנעולנים של "מנעולן אקספרס" מחזיק במסמכים הללו וישמח להציג אותם בפניכם.
  • אילו שירותים יכול לתת איש מקצוע איכותי בתחום המנעולנות? – מלבד שירותי פריצה, תיקון והחלפה של מנעולי דירות ומשרדים, איש מקצועי איכותי יוכל לתת שירות גם בכל הקשור למנעולים של רכבים וכספות ולהציע גם שירותים נוספים דוגמת החלפת צילינדרים, התקנת עיניות הצצה, מחזירי דלתות ועוד. זה בדיוק מה שתקבלו אם תשכילו להזמין מנעולן דרך "מנעולן אקספרס"
  • האם ניתן לקבל שירותי מנעולנות מקצועיים גם בשעות הלילה? – לא כל מנעולן מעניק את שירותיו מעבר לשעות אחר הצהריים, אך האיכותיים והמקצועיים שבהם, בדיוק כמו אלה שתמצאו אצל "מנעולן אקספרס", מעניקים שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה – בלילות, בסופי השבוע ובימי חג.
Rate this post
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
מנעולן מקצועי
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader