מנעולן חירום

מנעולן חירום – מתי תוכלו להזמינו? ועם מי כדאי להתקשר?

ישנם שירותים שאותם ניתן להזמין על מי מנוחות, כאשר שום דבר אינו בוער או קריטי. לא כך הוא הדבר בתחום המנעולנות, בו מרבית המקרים תופסים אותנו בזמן הכי מלחיץ שיש.

זוהי בדיוק הסיבה שתמיד חשוב שיהיה לכם בכיס מספר טלפון של מנעולן חירום, כזה שיוכל להגיע אליכם בתוך דקות אחדות. באלו מקרים הוא יוכל לעזור ומהם דגשי השירות של המנעולנים המקצועיים ביותר? מייד תבינו.

מנעולן חירום – למקרים דחופים בבית

המקרים השכיחים ביותר שגורמים לאזעקתו של מנעולן חירום בדחיפות, קשורים בדלתות הבית ויכולים להיות אחד מהבאים:

 • לא ניתן להיכנס או לצאת מהבית דרך הדלת (הדלת תקולה, המפתח אבד, המפתח נשבר בצילינדר, הידית יצאה ממקומה).
 • המנעול אינו תקין ולא ניתן לנעול את הדלת.
 • ילד ננעל בתוך החדר ואינו מצליח לצאת.

במקרים שכאלה אין לנסות לפרוץ את הדלת באופן עצמאי שכן ישנה סכנה בגרימת נזק רב יותר לדלת. יש להתקשר עם מנעולן מוסמך אשר למעשה מהווה פורץ מנעולים מדופלם.

איש מקצוע זה מסוגל לפרוץ כל דלת בתוך כמה דקות, מבלי לגרום לה נזק אסתטי וגם לא למנגנון הנעילה שלה. מנעולן מקצועי ידע לפרוץ את כל סוגי הדלתות – פלדלת, רב בריח, שריונית חסם ועוד.

מנעולן חירום – למקרים הקשורים לרכב שלכם

הצורך בשירותי מנעולן חירום עלול לעלות גם בכל הקשור למנגנוני הנעילה והפתיחה של הרכב שלכם. שכחתם את המפתחות בתוך הרכב והדלת ננעלה עם התינוק בפנים? מישהו ניסה לפרוץ את הרכב שלכם והמנעול נשבר? או שאולי הקודן/השלט של הרכב הפסיק להגיב בלי שום סיבה? כל אחד מהתרחישים הללו עלול להתרחש בכל שעה ולכן חשוב כי תכירו מנעולן רכב שנותן שירות 24 שעות ביממה.

מלבד פריצה של הרכב, איש מקצוע איכותי יוכל להעניק לכם עוד מגוון שירותי מנעולנות הקשורים ברכבים:

 • החלפת מנעול, מפתחות וסוויץ' – לכל סוגי הרכבים, מדגמים ישנים ועד חדשים.
 • שחזור מפתחות – כאשר אובד המפתח של הרכב ולא מעוניינים להוציא הון רב על החלפת כל המנעולים ואמצעי ההתנעה.
 • טיפול בקודן תקול – קודנים עשויים להשבית את הרכב מכלל פעולה במידה ומתרחשת בהם תקלה. הזמנת מנעולן תעזור לכם לנטרל/לתקן/להחליף את הקודן הקיים ולצאת לדרך תוך זמן קצר.
 • אובדן שלט הרכב – ניתן ליצור שלט חדש יש מאין או לשכפל שלט על בסיס אחד אחר רזרבי.
 • טיפול בסוויץ' – כאשר המפתח אינו מסתובב, לא נכנס עד הסוף, מסתובב במקום, או כשרוצים לבצע החלפה של סוויץ' לאחר ניסיון פריצה לרכב.

שירותי מנעולנות בחירום לעסקים

גם בעסק עלולים לקרות תרחישים שמחייבים הזמנה של מנעולן חירום:

 • צורך בפריצת כספת – כאשר ישנן בעיות במנגנון הנעילה של הכספת שמונעות את פתיחתה, שוכחים את הקוד הסודי, מאבדים את המפתח ועוד.
 • צורך בפריצת דלתות העסק – החל מדלתות כניסה בעלות מנעול סטנדרטי ועד לכאלה שכוללות אמצעי נעילה מתקדמים דוגמת מנעולים ביומטריים שהפסיקו להגיב.
 • תיבות דואר – למקרים שבהם זקוקים לחומרים שבתיבת הדואר באופן דחוף והדלת של התיבה תקועה או שאבד המפתח.

כמובן שגם בעסק עשוי לעלות הצורך בהזמנת שירותי מנעולנות רכב דחופים, בכל מה שקשור לכלי הרכב שברשות העובדים.

קריטריונים של מקצועיות בתחום המנעולנות

אף פעם לא נעים להינעל מחוץ לבית, לרכב או לעסק, ובמקרים שכאלה ישנה נטייה להילחץ ולהתקשר למנעולן הראשון שמוצאים.

חשוב להבין שעל זה בדיוק מתבססים נוכלים למיניהם, ועל כן חשוב לוודא מספר דברים לפני שמתקשרים עם מנעולן מסויים. הדבר החשוב ביותר הוא את קיומה של תעודת הסמכה שמעידה כי האדם סיים קורס מנעולנות מקצועי.

בנוסף חשוב לוודא כי האדם מחזיק באישור משטרתי לעסוק בתחום. מעבר לזאת, חשוב לדעת כי לא כל איש מקצוע בתחום מציע שירותי מנעולן 24 שעות, ורק הרציניים ביותר יסכימו לתת לכם שירות בכל שעה, כולל שבתות וחגים, בצורה אדיבה ועם מחירים נוחים שלא יקרעו לכם את הכיסים.

חברת מנעולן אקספרס היא בדיוק החברה להזמין דרכה מנעולן חירום בזמן מצוקה. החברה מעניקה שירותי מנעולנות בכל אזור הדרום ומתחייבת להגיע אליכם עד 35 דקות מרגע הקריאה.

בין אם אתם זקוקים לשירותי מנעולן בבאר שבע ובין אם באזור אשדוד, אנו נדאג להגיע אליכם במהירות לאורך כל שעות היממה.

מנעולן חירום – שאלות נפוצות ותשובות עליהן

 • מה חשוב לבדוק כשמזמינים שירותי מנעולן? – דרשו לראות תעודת הסמכה המעידה על סיום קורס מנעולנות ואישור מטעם משטרת ישראל שמאפשר לעבוד בתחום. אחרת תסתכנו בכניסה של אדם זר למתחם שלכם ובגישה שלו לאמצעי הנעילה שלכם.
 • באילו שעות ניתן להזמין מנעולן חירום? – כל שעה שהיא מעבר לשעות המקובלות. שעות הלילה המאוחרות, שעות הבוקר הממש מוקדמת, סופי שבוע וימי חג.
 • האם יש תוספת מחיר על שירותי מנעולנות בחירום? – על זמינות מיידית של עד 35 דקות וקריאות בימים ושעות שאינן שגרתיות, קיימת תוספת מחיר קטנה ביותר.
Rate this post
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
מנעולן חירום
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader