מנעולן בנתיבות

אחד השירותים הנדרשים ביותר בענף המנעולנות הוא החלפת צילינדר בדלת. על אף שהדלתות של ביתנו אמורות לשרת אותנו שנים רבות מבחינת החומרים שמהם הן עשויות, הרי שהצילינדר שעובר שימוש תכוף יכול להיפגע ולדרוש החלפה עם הזמן. אם יש לכם בעיה כלשהי עם המנעול ואתם מתגוררים בנתיבות, זה הזמן שלכם לחפש מנעולן בנתיבות עבור החלפת מנעול.

אין ספק שחשוב מאוד לבחור במנעולן מקצועי ומנוסה בתחום, אשר יודע לאבחן בצורה הטובה ביותר האם אכן יש צורך בהחלפת המנעול כולו או האם מדובר על בעיה שניתן לפתור בדרך אחרת.

מהו צילינדר?

הצילינדר מהווה חלק ממנגנון הנעילה של הדלת. הוא מורכב ממספר חלקים שיחד הם פועלים בכדי להזיזי את הלשונית של הדלת לתוך גומחה ייעודית במשקוף, דבר המאפשר את נעילת הדלת. מרבית הצילינדרים בנויים מגומחה שאליה מוכנס המפתח, הפינים שבתוכו מתיישרים בהתאם לחריצים של המפתח המתאים וגלגלי השיניים מזיזים את הלשונית ופותחים או נועלים את הדלת.

ניתן למצוא כיום כמה סוגים של צילינדרים כגון: צילינדר בריחי שמותקן בתוך דלת פלדה, צילינדר לשון שמכיל את לשון הנעילה מובנית בתוכו וצילינדר חשמלי שמיועד לעבוד עם מנעולים חשמליים חכמים ואיננו דורש מפתח פיזי.

מתי תצטרכו לבחור מנעולן בנתיבות עבור החלפת צילינדר?

אם אתם תוהים מתי לבחור מנעולן בנתיבות עבור החלפת צילינדר, ישנם כמה מקרים שיכולים להעיד כי אתם זקוקים לשירות תיקון דלתות בנתיבות הכולל בין היתר את החלפת הצילינדר על ידי מנעולן מקצועי ומנוסה:

ראשית כל, אם המפתח שלכם אבד ואין לכם מפתח ספייר. לא ניתן לייצר מפתח לחדש ללא שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ויקרה ולכן, האופציה הטובה ביותר היא להחליף את הצילינדר על ידי מנעולן בנתיבות שיבצע את העבודה לרוב בצורה פשוטה ומקצועית.

אם אתם מכניסים את המפתח והצילינדר לא מסתובב כלל או שהמפתח מסתובב על ריק, ככל הנראה הגיע הזמן שתחליפו את הצילינדר בחדש.

אם המפתח שלכם נשבר באופן מלא או חלקי בתוך הצילינדר, זה הזמן להזמין מנעולן בנתיבות שיחליף לכם את הצילינדר

אם אתם נכנסים לדירה חדשה או אם אתם משכירים דירה לשוכרים חדשים, כדאי מאוד להחליף את הצילינדר ובהתאם לכך את המפתח.

כיצד המנעולן יחליף לכם צילינדר?

החלפת צילינדר ומנגנון נעילה הן פעולות שמבוצעות באופן דומה לכל סוגי הדלתות הנפוצות בישראל. ראשית כל המנעולן יסיר את האלמנט שנגן על מגנון הנעילה מפני חדירת אבק ולכלוך שיכולים לפגוע בו.

שנית, הוא יוציא את הידיות החוצה בכדי להגיע לצילינדר, לאחר מכן הוא ישלוף את כל מנגנון הנעילה במידה ומדובר בדלת עם צילינדר מובנה. לאחר מכן הוא יחליף את הצילינדר בחדש ויתקין מחדש את מנגנון הנעילה.

כיצד בוחרים מנעולן בנתיבות עבור החלפת צילינדר?

אם אתם מחפשים מנעולן בנתיבות עבור החלפת צילינדר או עבור ביצוע כל פעולה אחרת הנוגעת למנעולים או מפתחות, ישנם כמה פרמטרים שחשוב מאוד שתבחנו טרם אתם בוחרים במנעולן: ראשית כל, חשוב מאוד לבחור מנעולן מורשה.

מדובר על מנעולן שיש לו תעודת יושר ממשטרת ישראל המעידה כי אין לו עבר פלילי וכי הוא מוסמך ומאושר לבצע את העבודה הנוגעת למנעולים שונים. אין ספק כי מדובר על פרמטר חשוב מאוד שאין להתפשר עליו.

שנית, חשוב מאוד לבחור במנעולן מקצועי אשר מיומן בתחום החלפת צילינדרים מכל סוג. בחירה במנעולן חובבן או לא מספיק מקצועי, יכולה להסב נזק למנעול שלכם ולהוציא אתכם בנזק כלכלי משמעותי ועל כן, יש לוודא כי מדובר על מנעולן מקצועי.

כמובן שגם הותק של המנעולן הוא דבר חשוב מאוד וכדאי לבחור במנעולן שעוסק לא מעט שנים בתחום.

מכיוון שבעיות שונות במנעול יכולות להתרחש בכל עת וכן, לא פעם בשל בעיה כלשהי אתם יכולים למצוא את עצמכם בלי יכולת להיכנס לביתכם בשעת לילה מאוחרת מאוד, חשוב שתבחרו מנעולן זמין המציע את שירותיו בנתיבות.

במקרה שבו יש צורך במנעולן שיגיע באופן המהיר ביותר, אין ספק כי מנעולן בבאר שבע או מנעולן בכל עיר אחרת לא יעזור לכם. יש לבחור מנעולן שידוע כי הוא מציע את שירותיו בעיר נתיבות באופן ספציפי.

גם המחיר הוא כמובן פרמטר שחשוב מאוד לבחון וכדאי מאוד לבדוק מראש מהי העלות של החלפת צילינדר בכדי לוודא שהמנעולן דורש מכם מחיר הוגן תמורת שירותיו.

שאלות ותשובות על מנעולן בנתיבות

  • האם ישנם מקרים שנוגעים למנעול שבהם אין צורך להחליף לחלוטין את הצילינדר?

מנעולן בנתיבות הידוע כמקצועי ומנוסה בתחום ידע להגיע בהתאם לאבחון הבעיה האם יש צורך בהחלפת הצילינדר או שמא מדובר על בעיה שניתן לתקן. לא פעם, ניתן לסדר צילינדר תקוע עם ריסוס שמן מיוחד שהמטרה שלו היא להסיר את החלודה. אך חשוב שמנעולן יבחן את המצב ויחליט מה צריך לעשות.

  • היכן ניתן למצוא מנעולן מקצועי בנתיבות?

כיום ניתן למצוא לא מעט מנעולנים המציעים את שירותיהם בתחום בנתיבות, אך כמובן שלא כדאי לבחור במנעולן טרם בודקים שיש לו המלצות, ניסיון ואסמכה לעסוק בתחום זה וכי הוא בעל ותק וניסיון בתחום. כל אדם יכול להעיד על עצמו כי הוא מנעולן כיום ועל כן, אין לבחור באקראי את המנעולן הרלוונטי לכם אלא יש לבחור אותו בקפידה.

Rate this post
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
מנעולן בנתיבות
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader