מנעולן במיתר

מנעולן במיתר והסביבה

רוב עבודות המנעולנות כיום דורשות מיומנות, מקצועיות, ניסיון וכלי עבודה מתאימים. יחד עם זאת, חשוב לדעת שלעיתים ישנן פעולות שניתן לבצע באופן עצמאי.

אולם, אם ישנה בעיה כלשהי במנעול שלכם ואינכם יודעים מה לעשות וכיצד לגשת לבעיה, ככל הנראה מדובר על בעיה מורכבת ואין צורך שתנסו בכוח לתקן את המנעול, לפרוץ אותו או לבצע כל פעולה אחרת.

במקרה הזה חשוב מאוד לבחור מנעולן מוסמך שיסייע לכם. אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן במיתר, חשוב מאוד שתבחרו מנעולן במיתר אשר ידוע כמקצועי, מנוסה ובעל המלצות.

אלוף הארץ , עבודה מקצועית במחיר טוב .ממליץ בחום לכל אחד ואחת
Moshe Bouznah
Moshe Bouznah
1642444293
נתקעתי אתמול בלי מפתח לבית והתקשרתי למנעולן אקספרס, תוך פחות מחצי שעה הגיע וכמה דק לאחר מכן כבר הדלת הייתה פתוחה! אנשים מקצועיים וחמים, כיף שיש אנשים כאלה בתחום.
Dor Biton
Dor Biton
1620204421
נתקעתי מחוץ לבית בשעה מאוחרת בלילה,התקשרתי אלייהם ותוך חצי שעה הגיע אלי מנעולן שפרץ את הדלת תוך כמה דק רוצה לשבח על המקצועיות ועל היחס שקבלתי תודה רבה
אמיר בן עטיה
אמיר בן עטיה
1603025986
yosi yosupov
yosi yosupov
1603014724
בחיים לא ראיתי מישהו מתקין מנעול כלכך מהר זה האוסיין בולט של המנעולים
Nuclear Blade
Nuclear Blade
1602676543
הבן שלי ננעל בתוך הבית ובדקות הגיע לחלץ אותו.אין אנשים כאלה היום.ממליץ בחום !
אלירן לוי
אלירן לוי
1602676351
Zamir Amirov
Zamir Amirov
1602676135
מקצוען!
תמיר שוקר
תמיר שוקר
1602671658
קודם כל הם הגיעו תוך פחות מחצי שעה! הופתעתי מאוד!! השירות היה מדהים ומהיר, רואים שהגיעו שני בחורים רציניים שבאו לעבוד ולא "לעקוץ"השירות היה מעולה והתמחור עוד יותר!תודה רבה ואין ספק שאצלי אתם תעברו מפה לאוזן.
Yaniv Atrik
Yaniv Atrik
1602578273
שירות מצויין מקצוען אמיתי
טל חודדה
טל חודדה
1580406637
חברה רציניים מאוד הגיעו תוך מספר דקות ופתרו את התקלה אני עדיין בהלם לא ציפתי לשירות כזה תודה תודה לכם הצלתם אותי
דניאל בונפיל
דניאל בונפיל
1579787097
תודה רבה על השירות המקצועי, הגיעו במהירות ותפרו את הבעיה בדלת שהייתה צריכה תיקון כבר הרבה זמן, מחיר מעולה
Orit Farag
Orit Farag
1577095033
js_loader

מחירים נפוצים של מנעולנים במיתר

אם אתם תוהים כמה יעלה לכם להזמין מנעולן במיתר חשוב שתדעו שמדובר על מחיר המשתנה בהתאם לסוג העבודה שהמנעולן צריך לבצע. אם הסיבה שבגללה אתם זקוקים למנעולן קשורה בתפקוד של הדלת כגון: אם הדלת לא נסגרת, לא ננעלת או לא נפתחת, סביר מאוד להניח כי בסופו של דבר תדרשו להחליף מנעול או צילינדר ואם מדובר על דלת נעולה שאין לכם יכולת לפתוח אותה, יתכן מאוד שגם יהיה צורך לפרוץ את הדלת כולה. לכן, העלות של מנעולן תשתנה בהתאם לעלות העבודה ועלות החלק החדש.

מחיר החלפת מנעול תלוי בעיקר בסוג הדלת. בדלת פנים המחיר יהיה בין 250 ל350 ₪ ואילו בדלת פלדלת המחיר ינוע בין 450 ל550 ₪.

עלות החלפת צילינדר תשתנה בהתאם לסוג הצילינדר שאותו קונים במנעולן ובהתאם לאם מדובר על דלת פנים או דלת חוץ.

המחיר של פריצת דלת כניסה ללא החלפת שום חלק ינוע לרוב בין 350 ל350 ₪.

מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים מנעולן במיתר?

אם הגעתם למסקנה שאתם זקוקים לשירותיו של מנעולן במיתר, חשוב מאוד שתבדקו כמה דברים טרם אתם מזמינים מנעולן:

ראשית כל, חשוב מאוד לדעת שיש לא מעט מנעולנים שכותבים שהם באישור משטרת ישראל או מוסמכים ממשטרת ישראל.

חשוב להבין כי אין באמת דבר כזה מנעולן מוסמך או מנעולן באישור המשטרה שכן, לא קיים תקן כזה והדבר היחיד שכן חשוב לבקש מהמנעולן הוא שיציג לכם תעודת יושר מהמשטרה אשר מעידה כי אין למנעולן עבר פלילי.

אם הזמנתם מנעולן או פורץ מנעולים לצורך פריצה, סיכוי סביר שהוא יבקש מכם הוכחות שאכן אתם בעלי הבית ולכן, חשוב מאוד שתכינו מראש את תעודת הזהות שלכם. מנעולן שלא מבקש לראות מסמך המעיד כי אתם בעלי הבית במידה ומדובר על פריצת מנעול, הוא מנעולן שצריך להדליק לכם נורה אדומה.

אם המנעולן אומר לכם שיש צורך של החלפת צילינדר, חשוב מאוד שתוודאו שהצילינדר מגיע בקופסא אטומה כך שלא יהיה שום חשש שמדובר על צילינדר משומש או שאולי המפתחות של הצילינדר מסתובבות אצל מישהו.

אם הזמנתם מנעולן עבור צורך כלשהו ויש לכם עוד בעיות שאתם יודעים שצריכים לטפל בהן, במקרה הזה כדאי לבצע כבר איחוד עבודות.

חשוב מאוד לבחור מנעולן מקצועי אשר ידוע כי הוא למד את התחום ויודע כיצד לעסוק בצורה הטובה ביותר בכל העבודות הנוגעות למנעולים שונים לרבות פריצת מנעולים, החלפת מנעולים, החלפת צילינדרים, תיקון דלתות ועוד.

חשוב מאוד שתדעו שגם אתם נתקעתם מחוץ לביתכם בשעה לא שגרתית, הרי שתמיד תוכלו למצוא שירות של מנעולן חירום. כאשר מדובר על מנעולן במיתר בוודאי ניתן למצוא מנעולן מהסוג שמציע שירות בשעות העבודה הרגילות ומנעולן שמציע שירותי חירום שזה אומר, שירות מקצועי עבור כל עבודה רלוונטית במסגרת תפקידו בכל שעה ביממה ובכל יום בשבוע.

בחירת מנעולן חירום תסייע לכם להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הבעיה העומדת על הפרק גם אם מדובר על שעת בוקר מאוד מוקדמת או שעת לילה מאוד מאוחרת ועל כן, אין ספק שחשוב שתוודאו מראש אם מדובר על מנעולן חירום ואם הוא מעניק את שירותיו במיתר על מנת שהוא יגיע אליכם כמה שיותר מהר.

כדאי שתדעו שכיום ניתן למצוא לא מעט מנעולנים חובבנים. אין ספק שמנעולן חייב לבחור בהתאם ולוותק ולניסיון שלו וזאת בכדי לוודא שהוא יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ולא יסתבך או יסב נזק כלשהו לאחר עבודה ממושכת.

בסופו של דבר גם סוגיית המחיר היא דבר שיש לבדוק וחשוב לדעת כמה יעלה לכם פחות או יותר להזמין מנעולן עבור עבודות שונות בכדי לוודא שהמנעולן לא דורש מכם מחיר מופקע תמורת שירותיו.

שאלות ותשובות על מנעולן במיתר

  • איזה שירותים מציע מנעולן במיתר?

מנעולן במיתר מציע מגוון שירותים שונים לרבות שירות פריצת דלתות ומנעולים מכל סוג, החלפת מנעולים, תיקון מנעולים, התקנת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, ועוד. בכדי לוודא שהמנעולן אכן מציע לכם את השירות שאתם זקוקים לו, יש לברר מראש מיהו המנעולן, איזה שירותים הוא מציע והאם הוא מיומן ומקצועי בכל שירות שהוא מציע וזאת בכדי שהעבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר.

  • כיצד יודעים שהמנעולן דורש מחיר הוגן תמורת שירותיו?

כדאי לברר מראש מהם המחירים הנפוצים בשוק תמורת שירותים שונים של מנעולנים וזאת בכדי לוודא שהמנעולן לא יעבוד עליכם או ידרוש מחיר גבוה יותר תמורת שירות שאמור לעלות הרבה פחות. מראש כדאי לבחור במנעולן שידוע כאמין.

Rate this post
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
מנעולן במיתר
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader