התקנת מנעולים

התקנת מנעולים – פנו למנעולן מקצועי

אם ברצונכם להתקין מנעולים בדלתות חדשות או להחליף את המנעולים הקיימים בדלתות הישנות שלכם, רצוי כי לא תנסו לבצע את הפעולה לבד אלא תפנו לאיש מקצוע מתאים.

התקנת מנעולים מקצועית הינה דבר שנעשה על ידי מנעולן מורשה ובשורות הקרובות תבינו כיצד הדבר נעשה.

מדוע חשוב להיעזר באיש מקצוע כשרוצים להתקין מנעול?

ישנן שתי סיבות שבגללן חשוב להתקין מנעולים רק בעזרתו של איש מקצוע. הסיבה הראשונה היא שבימינו קיים מספר רב של סוגי מנעולים, החל ממנעולי צילינדר, דרך מנעולי לשונית ועד למנעולים מתקדמים ביותר מסוג ביומטרי.

כשיש כל כך הרבה מבחר, עליכם לדעת לבחור נכונה את המנעול שהכי יתאים לצרכים ולתקציב שלכם. רק מנעולן מקצועי יוכל לייעץ לכם לגבי כך ואף למצוא לכם את המנעול בצורה מהירה. קחו בחשבון כי במידה והדלת שלכם מאוד ישנה וכוללת מנגנון נעילה שכבר יצא משימוש, יהיה קשה לכם למצוא אותו בחנויות.

איש מקצוע בתחום המנעולנות מחזיק בכל הקשרים הנדרשים ועל כן יוכל להשיג לכם אותו בכל זאת, ובמידה ולא, ידע להמליץ לכם על מנעול חלופי מתאים.

הסיבה השנייה שבגללה התקנת מנעולים צריכה להתבצע על ידי מנעולן מקצועי, היא שפשוט זוהי הדרך הקלה והמהירה ביותר להתקנת המנעול.

זה נכון שישנם מדריכים רבים ברשת שמסבירים איך להחליף מנעול, אך רבים שניסו זאת גילו מהר מאוד שבמציאות מדובר במשימה מסובכת למדי. כאשר אתם פונים לאיש מקצוע אתם יכולים להיות בטוחים כי הפעולה תתבצע במהירות וללא בעיות מיוחדות.

החשיבות של העניין עולה כאשר מדובר בדלת תקועה שיש לפרוץ לפני שמתקינים לה מנעול חדש. פריצת מנעולים ללא גרימת נזק לדלת עצמה היא דבר לא פשוט בשביל אדם עם ידיים לא מיומנות, ועל כן רצוי שלא לנסות לבצע זאת באופן עצמאי.

כל מנעולן שעבר הסמכה הינו למעשה פורץ מנעולים מדופלם ומסוגל לפרוץ את כל סוגי המנעולים הקיימים תוך מספר דקות בודדות.

התקנת מנעולים לדלתות כניסה

השירות המרכזי של כל מנעולן קשור בדלתות כניסה. דלתות אלו אמורות לספק הגנה מירבית ועל כן מחייבות התקנת מנעול איכותי במיוחד. מנעולן מקצועי יוכל להתאים לכל דלת כניסה את המנעול המתאים לה ובמידה והמנעול נהרס מכל סיבה שהיא, יוכל גם להחליפו בחדש ללא בעיה.

מנגנון הנעילה של דלתות כניסה כולל צילינדר ומנעול שמחובר בדרך כלל למספר בריחים שנכנסים לתוך משקוף הדלת. במקרה של רצון לבצע החלפת מנעול לדלת כניסה, על המנעולן ראשית כל לבדוק האם הבעיה היא בצילינדר או במנגנון הנעילה עצמו.

בהתאם לזאת יוחלט האם יש צורך להתקין מנעול חדש לגמרי או שמא רק להחליף את הצילינדר. החלפת צילינדרים נחשבת לפעולה פשוטה יותר מאשר החלפת מנעולים.

התקנת מנעולים לדלתות פנים

בדלתות פנים מושם דגש רב יותר על עיצוב ופרקטיות מאשר על אבטחה. משום שכך, מנגנון הנעילה של דלתות אלו הינו פשוט יותר, אינו רב-בריחי וכולל לרוב רק לשונית אחת שנכנסת לתוך המשקוף בזמן נעילה.

מנגנון הנעילה עצמו בנוי מיחידה אחת שכוללת את המנעול והצילינדר. התקנת מנעולים של דלתות פנים גם היא צריכה להתבצע על ידי איש מקצוע בתחום המנעולנות, על מנת שתושג התאמה מירבית לסוג הדלת מבחינה מבנית, תפקודית וכמו כן גם עיצובית עם פירזולים תואמים שבאפשרותו לספק לכם.

התקנה של מנעולים נוספים

הצורך בפנייה אל איש מקצוע לשם התקנת מנעולים יכול לעלות גם בהקשר של כספות ותיבות דואר, כשגם בכל הקשור לרכבים, מנעולן יוכל לעזור לכם.

דוגמא מצויינת לכך היא במקרה של משאיות או רכבים מסחריים שזקוקים לאמצעי נעילה חזקים של תא המטען שלהם.

גם פריצת מנעול של רכב רצוי שתתבצע על ידי מנעולן, שמחזיק במספר אמצעים שמאפשרים את ביצוע הפריצה ללא פגיעה בדלתות הרכב.

מדוע דווקא "מנעולן אקספרס"?

כאשר רוצים להתקין מנעול חדש לגמרי או לפרוץ את הישן ולהחליף באחר, כדאי לפנות אל חברת "מנעולן אקספרס".

התקנת מנעולים זוהי המומחיות שלנו, כמו גם פריצה ותיקון של כל סוגי המנעולים הקיימים. השירותים שלנו ניתנים מסביב לשעון בכל אזור הדרום, החל מאשדוד, דרך באר שבע ועד מצפה רמון, 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג.

צרו עימנו קשר ומנעולן מקצועי יגיע אליכם עד 35 דקות מרגע הקריאה.

התקנת מנעולים – שאלות נפוצות ותשובות עליהן

  • האם מנעולן מתעסק רק עם התקנת מנעולים של דלתות כניסה? – מנעולנים מקצועיים כמו שתמצאו אצל "מנעולן אקספרס", יוכלו להתקין לכם מנעול על כל סוג דלת שתרצו – דלתות כניסה ודלתות פנים. גם התקנה של מנעולים על גבי כספות ותיבות דואר היא דבר אפשרי.
  • מה ההבדל בין התקנת מנעול לדלת כניסה למנעול של דלת פנים? – בדלתות כניסה המנעול הרבה יותר מורכב וכולל את מנגנון הנעילה ואת הצילינדר בנפרד. התקנת מנעול בדלת פנים הינה פשוטה שכן הצילינדר, הידיות והלשונית מגיעים כיחידה אחת, לללא שימוש בבריחים. כך או כך, המנעולנים של "מנעולן אקספרס" מסוגלים לבצע כל משימה על הצד הטוב ביותר.
  • כמה עולה להתקין מנעול? – עלות התקנת מנעולים מתחילה ב- 200 שקלים כשהמחיר עולה כתלות במורכבות ההתקנה ובצורך בביצוע פעולות נוספות דוגמת פריצה של הדלת, כיוון צירים, החלפת צילינדר ועוד.
Rate this post
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
התקנת מנעולים
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader