החלפת מנעולים

החלפת מנעול אולי נראית כמו דבר פשוט למדי, אך חשוב מאוד להבין כי מדובר על עבודה הרלוונטית לאנשי המקצוע המתאימים והטובין ביותר בתחום. מנעולן הוא איש המקצוע הנדרש עבור החלפת מנעולים.

אם אתם תוהים האם בכל מקרה שבו אבד לכם מפתח יהיה לכם צורך להחליף את המנעול כולו, חשוב שתדעו שלא תמיד אובדן של מפתח ידרוש את החלפת המנעול כולו ולא פעם יהיה צורך לבחור שירותי פריצה של מנעול על ידי מנעולן שלא יסבו נזק למנעול.

בכדי להבין מתי יש צורך בשירותיו של מנעולן לצורך החלפת מנעול ומתי אין צורך להחליף את המנעול, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

מתי יש צורך לבצע החלפת מנעולים?

ישנם מקרים שבהם ברור מאליו שיש צורך לבצע החלפת מנעולים. כך במקרה: אם פרצו לביתכם והשחיתו את המנעול של הבית שלכם, אם רק ניסו לפרוץ את המנעול לביתכם, אם המפתח לביתכם אבד או נגנב ואתם חוששים שבגין זאת יצליחו להיכנס לביתכם, אם יש בעיה כלשהי במנעול שאיננה מאפשרת את תיקונו ועוד, הרי שתדרשו להחליף מנעול על ידי מנעולן מקצועי ומנוסה העוסק בתחום החלפת מנעולים בצורה הטובה ביותר.

אולם, בניגוד למקרים הללו שבהם ידוע כי יש צורך להחליף את המנעול על ידי מנעולן מוסמך, ישנם מקרים שבהם לא ידוע בצורה חד משמעית אם יש צורך להחליף מנעול. כך לדוגמא: אם יש מקרה שבו יש קושי בסיבוב המפתח, לא תמיד יהיה צורך בהחלפת מנעול.

לא פעם פעולה פשוטה כגון: שימון המנעול תספיק או פעולה אחרת שמנעולן מקצועי ומנוסה יבצע. במקרה שבו אבד לכם המפתח, אתם בוודאי תוהים האם יש צורך בהחלפת מנעול מיידית. במקרה הזה מנעולן מקצועי לרוב ימליץ לכם על החלפת המנעול מחשש שהמפתח יגיע לידיים הלא נכונות ותתבצע פריצה כלשהי לביתכם באמצעותו.

אם אתם יודעים שפשוט שכחתם היכן הנחתם את המפתח שלכם, במקרה הזה תהיה אפשרות לשקול ביצוע פריצת מנעול על ידי מנעולן חירום על פני החלפת המנעול, אך אם מדובר על תיק שלם שנגנב יחד עם מסמכים שונים שבהם יש פרטים על מקום המגורים שלכם ויחד עם המפתח, אין ספק שהחלפת מנעול היא האופציה הטובה ביותר במקרה הזה.

במי כדאי לבחור עבור החלפת מנעולים?

אם החלטתם שאתם צריכים לבצע החלפת מנעול או אם אתם לא יודעים האם יש צורך להחליף את המנעול, חשוב מאוד שתבחרו מנעולן מקצועי ומנוסה שקיבלתם עליו המלצות והוא עוסק בצורה הטובה ביותר בתחום החלפת מנעולים.

מנעולן מקצועי ישתמש ברוב המקרים בצילינדרים חדשים שארוזים באריזה המקורית שלהם שאיננה מאפשרת סגירה חוזרת וכך תוכלו לדעת שמדובר על צילינדר חדש ואיכותי. כמו כן, מנעולן ידע כיצד להתאים את הצילינדר הנכון למנעול הספציפי שיש לכם. חשוב שתדעו שלא מעט חאפרים ינסו להציע לכם שירותי מנעולנות במחירים נמוכים לרבות החלפת מנעולים, על מנת שתבחרו דווקא בהם על פני אחרים.

יחד עם זאת, חשוב מאוד שתזכרו שפרמטר המחיר בהחלט לא מהווה את הפרמטר היחיד שיש להתחשב שבו כאשר מחפשים מנעולן שכן, מנעולן חאפר יבצע עבודה שתעלה לכם ביוקר בטווח זמן רחוק יותר.

מעבר לכך, חשוב מאוד לבחור רק מנעולן מורשה. מנעולן מורשה הוא מנעולן בעל אישור ממשטרת ישראל המעיד כי אין לו עבר פלילי וכי הוא מורשה לעסוק בתחום זה. אין ספק שמדובר על מנעולן שניתן לסמוך עליו.

מכיוון שמנעולן הוא איש מקצוע שעוסק בכל מה שנוגע למנעולים שמגינים על דברים יקרים וחשובים, אין ספק שיש לבחור במנעולן שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.

פרמטר נוסף שחשוב לבדוק טרם מזמינים מנעולן לצורך החלפת מנעולים הוא הזמינות של המנעולן. כדאי מאוד לבחור מנעולן 24 שעות, הידוע גם כמנעולן חירום, אשר מציע את שירותיו בכל שעה ביממה ובכל יום בשבוע.

בחירת מנעולן מעין זה תעניק לכם את הידיעה שאתם יכולים לפנות אליו בכל יום ובכל שעה לצורך ביצוע העבודה והוא יהיה זמין לשירותכם.

שאלות ותשובות על החלפת מנעולים

  • כיצד מתבצעת החלפת מנעול?

החלפת מנעול תתבצע בהתאם לסוג המנעול, באמצעות כלי עבודה מיוחדים שיש למנעולנים ובהתאם לידע המקצועי שיש למנעולן. חשוב לדייק בעבודת החלפת מנעולים שכן, החלפת מנעול שלא תתבצע בצורה מקצועית ומדויקת, לא פעם תגרור אחריה בעיות רבות כגון: מפתח שלא מצליח לסובב את המנעול, מפתח שנתקע במנעול ועוד.

  • כיצד תדעו שיש צורך בהחלפת מנעול?

אם יש לכם בעיה כלשהי ואתם תוהים האם בגינה יש לכם צורך להחליף את המנעול כולו, חשוב שתדעו שללא ידע מקצועי לא באמת תוכלו לדעת האם יש צורך בהחלפת המנעול כולו. לעיתים גם כאשר נראה כי מדובר על בעיה גדולה מאוד שבוודאי תדרוש החלפת מנעול, מנעולן יחליט שלא כדאי להחליף את המנעולן וניתן לטפל בבעיה בצורה אחרת ועל כן, בטרם אתם קובעים אם יש צורך להחליף מנעול או שמא אין צורך, כדאי שתיתנו למומחים בתחום להחליט.

מנעולן הוא איש מקצוע שיש לבחור בצורה הטובה ביותר ועל כן, טרם אתם בוחרים מנעולן, בדקו עם חברים, מכרים או בני משפחה האם הם יכולים להמליץ לכם על מנעולן שהם נעזרו בשירותיו והם יכולים להעיד כי מדובר על מקצוען בתחום.

Rate this post
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא!
מנעולן באישור משטרת ישראל
רוצים לחזור לפסקה מסויימת?
החלפת מנעולים
מידע מקצועי נוסף

כך תזהו אם המנעולן שהזמנתם איכותי

כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע בכלל ומנעולן בפרט, אנו רוצים לדעת שאנו נקבל את התוצאות הטובות ביותר בזכות הידע, הניסיון והמוניטין אשר נצברו לאורך שנים.

מנעולן מן השורה

איך להיות מנעולן מקצועי מן השורה?

חשבתם על עבודה בתחום המנעולנות? אכן תחום נצרך שניתן לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. אך כדי להיכנס לתחום צריך לעבור תהליך של התמקצעות. הדבר כולל קורס

אילו סוגי כספות קיימות?

כספות הן דבר נחוץ מאוד לכל אדם או עסק שיש להם צורך לשמור תכולה יקרה או כמות גדולה של כסף בצורה בטוחה. הן שומרות על

החלפת דלת כניסה

החלפת דלת הכניסה לבית

שוקלים להחליף את דלת הכניסה לבית? – זה הזמן להתקשר למתקין דלתות  מי שמעוניין להחליף את דלת הכניסה לבית מסיבות כאלו ואחרות, עשוי לגלות עד

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 13 ביקורות
×
js_loader